به روز شده در: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰
دبیر کمیته زیرساخت ستاد مرکزی اربعین:
دبیر کمیته زیرساخت ستاد مرکزی اربعین با تأکید بر اینکه مشکلی در حوزه پارکینگ‌ خودروهای شخصی شلمچه وجود ندارد، گفت: ۲۲ هزار خودرو در پارکینگ مرزی شلمچه پارک شده است.
کد خبر: ۳۶۵۹۸۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۱ - 12October 2019

۲۲ هزار خودرو در پارکینگ مرزی شلمچه پارک شده استبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، مجید عبداللهی دبیر کمیته زیرساخت ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه پارکینگ مرزی شلمچه با ظرفیت ۲۵ هزار خودرو در حال فعالیت است، اظهار داشت: در حال حاضر ۲۲ هزار و ۱۰۰ دستگاه خودرو در این پارکینگ پذیرش‌ شده است.

وی با تأکید بر اینکه مشکلی در حوزه تأمین پارکینگ برای خودروهای شخصی زائران اربعین در مرز شلمچه وجود ندارد، افزود: در صورت افزایش تقاضای زائران اربعین و تکمیل ظرفیت این پارکینگ یک فضای ۳۰ هکتاری به‌عنوان پارکینگ احتیاط در مرز شلمچه مهیا شده است که مورد استفاده قرار می‌گیرد و از امنیت و روشنایی مانند سایر پارکینگ‌های اصلی برخوردار است.

۱۰ درصد از ظرفیت پارکینگ اربعین خالی است

دبیر کمیته زیرساخت ستاد مرکزی اربعین با اشاره به آخرین آمارها از پذیرش پارکینگ مرزی شلمچه بیان کرد: امروز حدود سه هزار خودرو پذیرش شدند که یک هزار و ۵۰۰ خودرو معادل نیمی از آمار ورودی‌ها در این مدت از پارکینگ خارج‌شده است.

عبداللهی با تأکید بر اینکه در دو روز آینده توازن نسبی در این حوزه ایجاد می‌شود، اعلام کرد: با توجه به ظرفیتی که در مرز مهران ایجاد شده است؛ ۱۰ درصد از ظرفیت پارکینگ اربعین معادل سه هزار دستگاه خودرو هم‌اکنون خالی است.

وی با اشاره به اینکه در مرز مهران نیز مشکلی برای تأمین پارکینگ خودروهای شخصی زائران اربعین وجود ندارد، اضافه کرد: در صورت افزایش تعداد تقاضا پارکینگ‌های بخش خصوصی با ظرفیت ۲۰ هزار دستگاه خودرو در مرز مهران فعال می‌شود.

انتهای پیام/ 131

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار