به روز شده در: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۳
ارتش سوریه مواضع تروریست‌های چینی را در منطقه کبانی در حومه شمال شرقی لاذقیه زیر آتش سنگین قرار داد.
کد خبر: ۳۶۵۹۹۵
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴ - 12October 2019

آتش سنگین ارتش سوریه علیه تروریستها در شمال شرق لاذقیهبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، یک منبع سوری اعلام کرد: نیرو‌های ارتش سوریه طی دو روز گذشته مواضع تروریست‌های چینی در منطقه کبانی در حومه شمال شرقی لاذقیه و نیز جاده اصلی از شهرک داما و الناجیه تا السرمانیه و حومه جسرالشغور در شمال غرب سوریه را هدف قرار دادند.

این منبع افزود: مواضع تروریست‌های حزب الترکستانی در کوه‌های شهر کبانی از سوی ارتش سوریه هدف قرار گرفت. جاده داما و ناجیه تا سرمانیه و حومه جسر الشغور که خط لجستیکی تروریست‌ها است زیر آتش سنگین قرار گرفت.

منبع سوری از آماده باش نیرو‌های ارتش سوریه با وجود توقف کنونی جنگ زمینی خبر داد و اعلام کرد که تروریست‌های جبهه النصره در حال تقویت مواضع و استحکامات خود از طریق حفر تونل هستند.

این منبع افزود: حملات ارتش سوریه مانع از تردد راحت تروریست‌ها در کبانی می‌شود. کمین‌های قرار داده شده مانع از تحرکات تروریست‌های جبهه النصره علیه مواضع ارتش سوریه می‌شود. آتش سنگین ارتش سوریه در حومه شرقی لاذقیه عامل مهمی در ممانعت از تحرکات افراد و ادوات تروریست‌هایی است که در کبانی حضور دارند و به جسرالشغور برای امداد رسانی تکیه دارند. این منطقه جغرافیایی پیچیده‌ای است که تروریست‌هایی در آن هستند که سلاح و موشک‌های پیشرفته و پهپاد‌های شناسایی پیشرفته دارند.

انتهای پیام/ 131

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار