به روز شده در: ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۹
رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا:
رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا در خصوص فروش سیم کارت‌های عراقی فاقد اعتبار به زائران هشدار داد و گفت: زائران از در اختیار قرار دادن گذرنامه و حتی تصویر آن به افراد غیرمسئول و ناشناس پرهیز کنند.
کد خبر: ۳۶۶۴۸۳
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲ - 16October 2019

2 توصیه پلیس به زائران حسینی درباره سیم‌ کارت‌های عراقی و گذرنامهبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سرهنگ «شهاب امینی» رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی تمام تلاش خود را برای تامین امنیت مشتاقان حرم حسینی به‌عمل می‌آورند، اظهار داشت: تکلیف ما این است که اجازه ندهیم افراد فرصت‌طلب این آرامش و نظم معنوی را بر هم بزنند.

وی با اشاره به کلاهبرداری با عنوان «فروش سیم کارت‌های اعتباری عراقی» افزود: به دنبال گزارش‌هایی مبنی بر فروش سیم کارت‌های عراقی فاقد اعتبار به زوار حرم اباعبدالحسین (ع)، توصیه می‌کنیم از خرید سیم کارت از افراد دستفروش اجتناب کرده و سعی کنند از مکان‌های معتبر سیم کارت خود را تهیه کنند.

رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا با اشاره به گزارش‌های دیگری مبنی بر اینکه عده‌ای افراد سودجو از تصویر گذرنامه زائران سوءاستفاده می‌کنند، گفت: زائران از در اختیار قراردادن گذرنامه و حتی تصویر آن به افراد غیرمسئول و فرصت‌طلب پرهیز کنند.

وی در خصوص پارک خودرو نیز خاطرنشان کرد: برخی از زوار اتومبیل‌های خود را در سطح شهر و یا جاهایی دور از پارکینگ‌هایی که در این خصوص تعبیه شده پارک می‌کنند، این عزیزان باید از پارکینگ‌های دارای مجوز و مورد تایید استفاده کرده و حتما قبض دریافت کنند.

سرهنگ امینی همچنین تاکید کرد که زائران حسینی مراقبت بیشتری از اموال و مدارک هویتی خود داشته باشند و تلفن همراه خود را در زمان شارژ به حال خود رها نکنند.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار