به روز شده در: ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۴
وزیر راه در شلمچه:
محمد اسلامی گفت: ۱۱ هزار دستگاه اتوبوس برای بازگشت زائران پیش‌بینی شده که به طور منظم از پایانه‌ها به ستادهای معین و از آنجا به استان‌های مختلف کشور زائران منتقل می‌شوند.
کد خبر: ۳۶۶۵۳۴
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵ - 17October 2019

حدود ۱۱ هزار اتوبوس برای بازگشت زائران پیش‌بینی شده است

به گزارش خبرنگار ‌دفاع پرس از اهواز، «محمد اسلامی» وزیر راه و شهرسازی صبح امروز با حضور در مرز بین‌المللی شلمچه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جاده‌های مواصلاتی و منتهی به مرزهای چهارگانه مورد غیرعادی نداشتیم. برنامه‌های بهسازی و نوسازی‌مان یک برنامه آئینی و ادامه‌دار است.

وی افزود: در بحث توسعه پایانه‌ها نیز همان طور که می‌بینید، بنا بر اقتضائات زمانی و حجم تردد زائران، طراحی می‌شود که همگی در دست اجرا است. خوشبختانه در ایام اربعین مشکل جاده‌ای نداشتیم.

وزیر راه و شهرسازی گفت: بازدیدی از مرز شلمچه داشتیم که خوشبختانه همه چیز طبیعی و عادی روال خود را طی می‌کند. به جز آن وقفه‌ای که به دلیل کمبود وسیله نقلیه در خاک عراق پیش آمد، مورد خاص دیگری نداشتیم و عملیات حجیم و سنگین اربعین باکیفیت مناسب در حال انجام است.

اسلامی بیان کرد: ۱۱ هزار دستگاه اتوبوس برای بازگشت زائران پیش‌بینی شده که به طور منظم از پایانه‌ها به ستادهای معین و از آنجا به استان‌های مختلف کشور زائران منتقل می‌شوند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها