به روز شده در: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵
فرمانده نهاجا:
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: پیشرفت تهدیدات در حوزه جنگ نرم به حدی است که مقابله با آن نیازمند فعالیت خستگی‌ناپذیر و جهادی در نهاد عقیدتی سیاسی است.
کد خبر: ۳۶۷۰۱۰
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲ - 21October 2019

برنامه‌ریزی برای مقابله با جنگ نرم در نیروی هوایی ارتش محقق شده استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس به نقل از روابط عمومی ارتش، نشست ارتقاء تعالی و معنویتی کارکنان پایور، وظیفه و خانواده‌های نیروی هوایی ارتش، با حضور امیر سرتیپ خلبان «عزیز نصیرزاده» فرمانده نیروی هوایی ارتش، حجت‌الاسلام «قاضی» رئیس اداره عقیدتی سیاسی و جمعی از فرماندهان و مسئولان در ستاد فرماندهی این نیرو برگزار شد.

امیر سرتیپ نصیرزاده در این مراسم، ضمن تبریک سالروز تأسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، اظهار داشت: تصمیم راهبردی امام خمینی (ره) در صدور فرمان تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی در ارتش، نشان از دوراندیشی آن امام بزرگوار دارد؛ چراکه وظیفه خطیر تربیت مکتبی و بصیرت‌افزایی در کارکنان، بر دوش کارکنان این نهاد انقلابی سنگینی می‌کند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش تأکید کرد: پیشرفت تهدیدات در حوزه جنگ نرم به حدی است که مقابله با آن نیازمند فعالیت خستگی‌ناپذیر و جهادی در نهاد عقیدتی سیاسی است که به‌حمدالله با برنامه‌ریزی‌های گسترده صورت گرفته در مجموعه عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش، این مهم به‌طور کامل محقق شده است.

وی با اشاره به اعیاد و مناسبت‌های مذهبی، خاطرنشان کرد: مناسبت‌های مذهبی در طول سال همچون شب‌های قدر، محرم و صفر، از جمله عنایات حق‌تعالی است که موجبات زنده نگه داشتن شعائر اسلامی را فراهم کرده و این فرصتی بی‌نظیر برای دست‌اندرکاران امور فرهنگی و تربیتی، همچون خادمان حاضر در مجموعه عقیدتی سیاسی است که به نحو احسن، از این موقعیت به‌وجود آمده نهایت استفاده و بهره‌برداری را در راستای تربیت معنوی کارکنان ارتش کند.

امیر نصیرزاده درباره برنامه‌ریزی در امور فرهنگی نیز گفت: نیروی انسانی باکیفیت، مزیت راهبردی را ارتقا می‌دهد؛ چراکه پیشرفت نیرو در تمامی ابعاد، بستگی به شایستگی‌های افراد صاحب منصب دارد؛ از این رو نهاد عقیدتی سیاسی باید تمام مساعی خویش را به‌کار گیرد تا همگام با فرامین مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) مبنی بر تربیت نیروی انسانی تراز نظام، در ارزشیابی‌های خود افرادی را گزینش کند که علاوه بر احاطه کامل در امور تخصصیشان، در امور معنوی و مکتبی نیز ازجمله سرآمدان نیروی هوایی باشند.

در ادامه این نشست، حجت‌الاسلام «سید احمد قاضی» رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز ضمن قدردانی از توجه ویژه امیر سرتیپ «نصیرزاده» به مجموعه عقیدتی سیاسی ارتش، گفت: از افتخارات نهاد عقیدتی سیاسی آن است که زمینه‌ساز تربیت شهیدانی مجاهد و ایثارگر همچون شهید بابایی‌ها، شهید دوران‌ها، شهید فکوری‌ها و... بود که با لبیک‌گویی به امام امت (ره)، یارانی شایسته برای اسلام و انقلاب بودند.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش با اشاره به برنامه‌ریزی‌های گسترده صورت گرفته در این مجموعه، بیان کرد: پیشقراولی مجموعه عقیدتی سیاسی نیروی هوایی در برنامه‌های فرهنگی، همچون سرود، تئاتر و کسب مقام‌های برتر قرآنی در سطح نیروهای مسلح ازجمله دستاوردهایی است که با تلاش‌های شبانه‌روزی در این نهاد تحقق یافته است.

وی در پایان گفت: اجرای دقیق و کیفی طرح‌های «مصباح» و «اشراف»، ازجمله دیگر مواردی است که مورد اهتمام حداکثری کارکنان عقیدتی سیاسی قرار دارد.

انتهای پیام/ 113

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار