به روز شده در: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
سرلشکر موسوی در جمع خبرنگاران:
فرمانده کل ارتش گفت: نقش‌آفرینی نیروی زمینی، نیروی هوایی و سایر نیرو‌های ارتش در جبهه مقاومت و دفاع از حرم، به مرور زمان رسانه‌ای می‌شود.
کد خبر: ۳۶۸۵۲۱
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷ - 03November 2019

نیروی زمینی خود را برای مواجهه با تهدیدات آماده کرده استبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش در حاشیه مراسم اختتامیه دوره‌های آموزشی تکاوران نزاجا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نیروی زمینی در دوران دفاع مقدس تاکنون نقش‌آفرین و افتخارآفرین بوده است.

وی در خصوص تغییرات ساختاری و تاکتیکی نزاجا گفت: نیروی زمینی متناسب با تغییراتی که در تهدیدات صورت گرفته است، باید خود را متحول می‌کرد، تا در هر شرایطی بتواند مأموریت‌های شناسایی، طرح‌ریزی و اجرای دقیق عملیات در حوزه‌های مختلف را انجام دهد.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: به‌حمدالله نیروی زمینی این کار بزرگ و انقلابی را با مدیریت جهادی فرمانده نزاجا، با سرعت و عمق خوبی انجام داده است.

سرلشکر موسوی افزود: امروز نیروی زمینی ساختارها، سازمان‌ها، مهارت‌ها، آموزش‌ها، تخصص‌ها و نحوه عملیات و عملکرد‌ها را تغییر داده و خود را برای تهدیدات پیش رو آماده کرده است.

وی با بیان اینکه امروز نیرو‌های واکنش سریع ارتش در اوج آمادگی قرار دارند، افزود: بخش‌های عمده‌ای از این نیرو‌ها در مرز‌های شرقی و غربی و جنوب‌غرب، در حال پاسداری از حدود و ثغور کشور هستند.

فرمانده کل ارتش در پایان با اشاره به بیانات فرمانده معظم کل قوا پیرامون نقش‌آفرینی مؤثر ارتش در دفاع از حریم اهل بیت (س) گفت: نقش‌آفرینی نیروی زمینی، نیروی هوایی و سایر نیرو‌های ارتش در جبهه مقاومت و دفاع از حرم، به مرور زمان رسانه‌ای می‌شود.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها