به روز شده در: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۸
عبدالملکی خبر داد؛
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) از ایجاد ۶۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد در هفت ماهه سال جاری خبر داد و گفت: مددجویان امداد سال گذشته پنج هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از محل طرح‌های اشتغال این نهاد درآمد کسب کردند.
کد خبر: ۳۶۸۶۱۶
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹ - 03November 2019

ایجاد ۶۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد در هفت ماهه سال جاریبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، «حجت‌الله عبدالملکی» معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) در جلسه شورای اداری کمیته امداد خراسان شمالی، اظهار داشت: درآمد مددجویان در سال‌های ۹۵ تا ۹۷ از محل اجرای طرح‌های خودکفایی و اشتغال بیش از ۱۲ میلیارد تومان بوده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد با اشاره به دستاورد‌های این نهاد در حوزه توانمندسازی مددجویان گفت: سال گذشته یک‌سوم اشتغال کل کشور توسط کمیته ایجاد شد و این درحالی است که تنها سه دهم درصد تسهیلات کل کشور به کمیته امداد اختصاص یافته است.

عبدالملکی مددجویان کمیته امداد را خوش‌حساب‌ترین مشتریان بانک‌ها برشمرد و افزود: معوقات مددجویان کمیته امداد در حوزه وام اشتغال کمتر از یک درصد است که نشان‌دهنده موفقیت طرح‌های اشتغال و خودکفایی مددجویان است.

وی با اشاره به ایجاد ۱۴۸ هزار شغل برای مددجویان این نهاد در سال ۹۷ خاطرنشان کرد: طی هفت ماهه امسال نیز ۶۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان ایجاد شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد اعلام کرد: مددجویان تحت حمایت طی سال گذشته پنج هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از محل طرح‌های اشتغال این نهاد درآمد کسب کردند.

عبدالملکی همچنین از پرداخت هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به مددجویان در هفت ماهه سال جاری خبر داد و تأکید کرد: اعتبارات کل اشتغال سال ۹۸ کمیته امداد پنج هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان است و بر اساس برنامه‌ریزی‌ها، تا پایان امسال ۱۷۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان ایجاد می‌شود.

عبدالملکی با بیان اینکه کمیته امداد خراسان شمالی رتبه اول کشور در پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی را کسب کرده است، افزود: هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت بانک‌های عامل به توانمندسازی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کمک می‌کند و ما به دنبال تقویت این همکاری‌ها هستیم.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار