به روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۳
معاون بنیاد مستضعفان خبر داد؛
معاون بنیاد مستضعفان گفت: این بنیاد تاکنون ۱۰۹ مدرسه احداث و حدود ۴۰۰ مدرسه در روستاهای دور افتاده و محروم را نیز تعمیر و تجهیز کرده است.
کد خبر: ۳۶۸۸۷۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵ - 04November 2019

احداث ۱۰۹ مدرسه توسط بنیاد مستضعفان در مناطق محرومبه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس از مهر، موسی برزگری معاون بنیاد مستضعفان اظهار کرد: با افتتاح این مدرسه ۱۰کلاسه مجموع کلاس‌های درس احداث شده توسط بنیاد مستضعفان به ۳۵۴ کلاس در قالب ۱۰۹ مدرسه می‌رسد.

وی افزود: بنیاد مستضعفان علاوه بر احداث این ۱۰۹ مدرسه، تاکنون حدود ۴۰۰ مدرسه در روستاهای دورافتاده و محروم را نیز تعمیر و تجهیز کرده است که در مجموع برای ساخت، تعمیر و تجهیز این مدارس بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری اجتماعی شده است.

معاون بنیاد مستضعفان به تشریح خدمات بنیاد مستضعفان برای دانش آموزان مناطق محروم پرداخت و گفت: در سال ۹۷ بیش از ۱۸۶ هزار دست البسه و کفش توسط بنیاد مستضعفان بین دانش آموزان مناطق محروم ارسال شده است که این روند در سال جاری ادامه دارد همچنین ۱۷۰ هزار دانش‌آموز مقطع متوسطه از خدمات پروژه ارتقاء سطح علمی بنیاد مستضعفان بهره برده‌اند.

برزگری خاطرنشان کرد: بنیاد مستضعفان در این طرح با برگزاری آزمون‌های آزمایشی در مناطق محروم و توزیع کتب، نرم‌افزار و مجلات آموزشی بحث استفاده برابر از فرصت‌های تحصیلی در سراسر کشور را پیگیری می‌کند.

انتهای پیام/ 131

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار