به روز شده در: ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۳
سردار رضایی:
فرمانده مرزبانی ناجا گفت: کلیه روابط ما با کشور پاکستان در حال رشد و توسعه بوده و این تعامل می‌تواند مشکلات مربوط به مرز را کاهش دهد.
کد خبر: ۳۶۹۴۰۵
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸ - 09November 2019

تعامل با کشور پاکستان در حال رشد و توسعه استبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «قاسم رضایی» فرمانده مرزبانی ناجا در حاشیه بازدید از یگان‌های مرزی استان سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استان سیستان و بلوچستان با دو کشور افغانستان و پاکستان هم‌مرز است و روابط بسیار خوبی با هر دو کشور داریم و از طرفی هم با پاکستان و عمان مرز دریایی مشترک داریم.

وی با اشاره به بازدید از مرز‌های دریایی عنوان کرد: در راستای ارتقاء تعاملات با گارد ساحلی پاکستان، برنامه‌های مشترکی برای آینده در دستور کار قرار گرفته است و امیدواریم که بتوانیم امنیت مطلوبی را در دریا و سواحل برقرار کنیم.

فرمانده مرزبانی ناجا روابط با کشور پاکستان را در سال جاری مطلوب عنوان کرد و افزود: در سال گذشته مشکلاتی در مرز مشترک با پاکستان داشتیم که با رایزنی‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته توسط مرزبانان دو کشور این مشکلات مرتفع و خلاء‌های مرزی توسط مرزبانان پوشش داده می‌شود.

سردار رضایی با اشاره به بازدید و ملاقات مرزی فرماندهان مرزبانی ایران و پاکستان گفت: در این ملاقات تاکید بر پوشش خلاء‌های مرزی، جاده‌های مرزی، ابنیه‌ها و مدیریت مشترک در مرز گفت‌وگو می‌شود.

وی اقدامات و تعامل مرزبانان دو کشور در سال جاری را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: کلیه روابط ما با کشور پاکستان در حال رشد و توسعه بوده و این تعامل می‌تواند مشکلات مربوط به مرز را کاهش دهد.

فرمانده مرزبانی ناجا خاطرنشان کرد: اقدامات خوبی در راستای تسهیل تردد زائران پاکستانی در مرز میرجاوه صورت گرفته، که این نشان از روابط خوب دو کشور دارد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار