به روز شده در: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
سرلشکر باقری:
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: به ثمر نشستن تلاش‌های جهادی شهید طهرانی‌مقدم باعث شد که ایران به قدرت اول موشکی منطقه بدل شود.
کد خبر: ۳۶۹۷۴۵
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵ - 12November 2019

در حوزه جنگ سخت به قدرت پایدار رسیده‌ایم/ تلاش‌های طهرانی مقدم ایران رابه قدرت اول موشکی منطقه تبدیل کردبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای بسیج اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی ایران همان‌طور که در عرصه جنگ سخت و امور دفاعی به قدرت پایدار رسیده در حوزه جنگ نرم نیز دستاوردهای بزرگی داشته است که مهمترین آن‌ها بسط و گسترش تفکر انقلاب اسلامی در ظلم‌ستیزی و ایستادگی در برابر زورگویان جهان و همچنین افشای چهره واقعی استکبارگران و به خصوص آمریکاست.

وی افزود: آمریکا همان‌طور که بر حسب ظاهر در فکر تقلیل پایگاه‌های نظامی خود در جهان است، درحقیقت پایگاه‌های فکری خود را هم در میان مردم جهان یکی یکی از دست می‌دهد.

سرلشکر باقری تصریح کرد: امثال شهید طهرانی‌مقدم در فضای جنگ نرم نیز حضور دارند و همان‌طور که این شهید با اقدامات خود، ایران را به یکی از قدرت‌های برتر در حوزه دفاعی و موشکی بدل کرد، در حوزه جنگ نرم نیز مدافعان اندیشه جمهوری اسلامی ایران در سراسر جهان باعث افشای چهره واقعی آمریکا و همراهانش شده و فروپاشی هژمونی آمریکا را سرعت بخشیده‌اند.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها