به روز شده در: ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۰
ما قوی هستیم- ۱۲۴/
سرهنگ «حسین زارع‌کمالی» با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت هنری و رسانه‌ای برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بین نسل جوان انقلاب، گفت: امسال ۱۵ هزار نفر از دانشجویان، دانش‌آموزان و اقشار مختلف مردم یزد به اردو‌های راهیان نور اعزام می‌شوند.
کد خبر: ۳۶۹۹۸۳
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸ - 13November 2019

اعزام ۱۵ هزار یزدی به اردو‌های راهیان نوربه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، سرهنگ «حسین زارع‌کمالی» جانشین سپاه الغدیر یزد با اشاره به اهمیت و حساسیت مسئولیت خبرنگاری در راستای حراست از ارزش‌ها و فرهنگ دینی و انقلابی، اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نهادینه سازی ارزش‌های دینی بین اقشار مختلف جامعه به ویژه نسل جوان از جمله مهمترین رسالت اصحاب رسانه در عصر کنونی است.

وی اردو‌های راهیان نور را یکی از موثرترین راهکار‌های ترویج فرهنگ صبوری و ولایتمداری بین نسل جوان انقلاب دانست و افزود: سپاه الغدیر استان یزد امسال برای دهمین بار بحث اعزام دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف جامعه به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور را در دستور کار خود قرار داده است.

جانشین سپاه الغدیر یزد با بیان این که پیش می‌شود امسال جمعا ۱۵ هزار نفر از دانشجویان، دانش آموزان و اقشار بسیج راهی کربلای ایران شوند، گفت: اعزام سه هزار و ۵۰۰ دانش آموز دختر، سه هزار دانش آموز پسر، دو هزار و ۵۰۰ دانشجو و بیش از شش هزار نفر از اقشار مختلف مردم یزد به اردو‌های راهیان نور در دستور کار مرکز اردویی سپاه الغدیر قرار گرفته است.

سرهنگ زارع‌کمالی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت هنر در راستای معرفی و ترویج ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس به جوانان امروز، تصریح کرد: تشکیل کمیته تخصصی رسانه به منظور استفاده از ظرفیت همه جانبه اصحاب فرهنگ و هنر یکی از اولویت‌های اجرایی است که باید توسط دست اندرکاران امر مورد توجه قرار گیرد.

این مسئول استفاده از ظرفیت اصحاب رسانه به منظور نهادینه سازی ارزش‌های دینی و انسانی انقلاب اسلامی را ضروری دانست و خطاب به خبرنگاران تأکید کرد: اصحاب رسانه در حوزه‌های مختلف باید سعی کنند با تدوین برنامه‌های کارشناسانه در راستای حراست از ارزش‌های انقلاب اسلامی در جوامع داخلی و خارجی نقش آفرینی کنند.

وی برگزاری اولین جشنواره استانی «ره‌آورد سرزمین نور» را یکی از اقدامات حائز اهمیت در راستای حراست از اهداف و ارزش‌های دفاع مقدس به وسیله ظرفیت هنری دانست و خاطرنشان کرد: تولید محتوای صحیح و بازنشر مطلوب از دیگر اولویت‌های اجرایی در این حوزه است.

انتهای پیام/ 131

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار