به روز شده در: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۲
امام جمعه آبادان:
حجت الاسلام علی ابراهیمی پور در بخش دیگری از خطبه‌ها با بیان اینکه تفکر بسیجی جامعه ما را نجات می‌دهد گفت: امروز مدیران و مسئولان باید با تفکر بسیجی و حضور میدانی مسایل و مشکلات مردم را برطرف کنند.
کد خبر: ۳۷۰۲۳۷
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴ - 15November 2019

مدیران و مسئولان باید با تفکر بسیجی و حضور میدانی مسایل و مشکلات مردم را برطرف کنند

به گزارش دفاع‌پرس از اهواز، حجت‌الاسلام «علی ابراهیمی پور» در آیین عبادی سیاسی نمازجمعه آبادان اظهار داشت: بیشتر مناطق آبادان به ویژه مناطق حاشیه‌ای همچون منطقه ذوالفقاری به مدت ۱۰ تا ۲۰ روز با معضل سرریز شدن فاضلاب روبه رو بوده و با وجود تماس مردم با سامانه ۱۲۲ به هیچ نتیجه‌ای نمی رسند.

وی افزود: سامانه ۱۲۲ مرکز اهواز تماس های مردم آبادان را منتقل نمی کند و مسئولان به فکر سامانه دیگری برای آبادان باشند.

حجت الاسلام ابراهیمی پور ادامه داد: مردم آبادان از اینکه به این سامانه زنگ زدند و نتیجه ای نگرفته‌اند خسته شده‌اند.

وی از سازمان منطقه آزاد اروند، استانداری و اداره آب و فاضلاب خواست تا امکانات زیرساختی را برای مردم فراهم کنند.

امام جمعه آبادان همچنین با اشاره به وضعیت تیم صنعت نفت آبادان بیان کرد: تیم صنعت نفت، از دل خوشی های مردم آبادان است که مدتی پولی در اختیار آن قرار نمی‌گرفت و نیاز است وزارت نفت نسبت به برطرف کردن مشکلات این تیم اقدام کند.

حجت الاسلام ابراهیمی پور با اشاره به گرانی بنزین گفت: این مصوبه در جاهایی مثل شمال تهران که مخارج چندصد میلیون تومانی دارند خوب است و برای کسی که در حاشیه آبادان زندگی می کند همخوانی ندارد.

وی با بیان اینکه با گران شدن بنزین نباید اقشار ضعیف و مظلوم زیر دست و پا له شوند ادامه داد: باید نرخ بنزین برای افرادی که از لحاظ مالی توانایی دارند و بر اساس مدل ماشینی که دارند تعیین شود تا به اقشار کم درآمد آسیبی نرسد.

حجت الاسلام ابراهیمی گفت: با گرانی بنزین به طور قطع همه اجناس گران خواهند شد و دولت باید بر قیمت کالاها و خدمات نظارت کند.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها با بیان اینکه تفکر بسیجی جامعه ما را نجات می‌دهد افزود: امروز مدیران و مسئولان باید با تفکر بسیجی و حضور میدانی مسایل و مشکلات مردم را برطرف کنند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار