به روز شده در: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۸
شمخانی:
دبیر شورای عالی امنیت ملی در دیدار «شیخ نعیم قاسم»، «حزب‌الله» را کانون ثبات ساز و امنیت آفرین در لبنان و منطقه خواند و گفت: پس از فروپاشی داعش، نظام سلطه به دنبال بحران آفرینی‌های جدید در منطقه است.
کد خبر: ۳۷۰۴۴۸
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸ - 17November 2019

«حزب‌الله» کانون ثبات ساز و امنیت آفرین در لبنان و منطقه استبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، دریابان علی شمخانی نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی و دبیر شورای عالی امنیت ملی در دیدار صبح امروز (یکشنبه) شیخ نعیم قاسم قائم مقام حزب‌الله لبنان با وی طی سخنانی با اشاره به وقایع اخیر لبنان اظهار داشت: پس از فروپاشی داعش به عنوان مهره ناامن ساز آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه، نظام سلطه به دنبال بحران آفرینی‌های جدید در منطقه است. 

وی با اشاره به شکست آمریکا در سوریه و بی تاثیری تحریم این کشور علیه حزب الله لبنان افزود: راهبرد ایجاد آشوب در لبنان با هدف تلاش برای جبران شکست در جبهه‌های دیگر دنبال شد که با هوشیاری مردم، مسؤولان و احزاب و گروه‌های لبنانی با شکست روبرو شد. 

شمخانی با تجلیل از تدابیر و مواضع حکیمانه سید حسن نصرالله، از حزب الله لبنان به عنوان کانون ثبات ساز و امنیت آفرین در لبنان و منطقه یاد کرد. 

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی، اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی علیه رهبران و عناصر ارزشمند جهاد اسلامی و حملات کور آنان علیه مردم مظلوم فلسطین را نشانه روشنی از ضرورت پیگیری راهبرد محو کامل رژیم صهیونیستی عنوان کرد و افزود: کانون جنگ آفرینی و تشنج در منطقه، رژیم کودک کش صهیونیستی است و تنها با محو کامل این رژیم جنایتکار آرامش، ثبات و امنیت پایدار در منطقه حاکم خواهد شد.   

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان در پایان بر تداوم حمایت همه جانبه جمهوری اسلامی ایران جریان مقاومت برای مقابله با تهدیدات رژیم صهیونیستی تاکید کرد. 

در این دیدار شیخ نعیم قاسم قائم مقام حزب الله لبنان نیز طی سخنانی با قدردانی از حمایت‌های بی دریغ جمهوری اسلامی از عناصر فعال در خط مقدم مبارزه با رژیم صهیونیستی تصریح کرد: حزب‌الله لبنان با الهام از مقاومت بی نظیر ملت ایران در برابر تهدیدات و فشارهای آمریکا هرگز اجازه نخواهد رژیم صهیونیستی به اهداف خطرناک خود در منطقه دست پیدا کند.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها