به روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۱
امیر سرتیپ حیدری:
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: با توجه به تهاجم فرهنگی دشمنان، اجرای طرح‌های موثر فرهنگی، قرآنی، اسلامی و اخلاقی از مولفه‌های مهم در خنثی سازی توطئه‌های دشمنان است.
کد خبر: ۳۷۱۱۰۲
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۰ - 23November 2019

اجرای طرح‌های موثر فرهنگی از مولفه‌های مهم در خنثی سازی توطئه‌های دشمنان استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش در همایش مسئولین مجتمع‌های فرهنگی کوی‌های سازمانی نیروی زمینی ارتش که در ستاد این نیرو برگزار شد، اظهار داشت: باید شکرگزار نعمات خداوند منان باشیم که جوانی ما را با پیروزی انقلاب اسلامی و حضرت امام خمینی (ره) متقارن کرد که دریچه‌های تربیت اسلامی، معنوی و قرآنی را به روی ما باز کرد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی دگرگونی را درمنطقه ایجاد کرد، افزود: یکی از موضوعات مهم در دگرگونی انقلاب اسلامی ترویج فرهنگ قرآن و معنویت در جامعه اسلامی بود که با برنامه‌های مختلف فرهنگی تحقق پیدا کرد.

امیر حیدری انجام برنامه‌های فرهنگی در سطح یگان‌ها و کوی‌های سازمانی تکلیف مهم خواند و تصریح کرد: نگاه سلسله مراتب فرماندهی در نیروی زمینی ارتش نسبت به کارکنان و خانواده‌ها همانند عائله تحت تکفل است، طرح‌های لبیک یا امام خامنه‌ای این نیرو در قالب برنامه‌های ارتقا آمادگی رزمی، قرآنی، معیشتی و طرح‌های مهم فرهنگی به شکل مطلوبی در حال اجرا است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه نهضت فرهنگی در طرح‌های لبیک و مصباح در ارتش جمهوری اسلامی ایران تجلی پیدا کرده است، گفت: تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی این است که در حوزه خانواده فعالیت‌های فرهنگی بیشتری انجام شود که برابر منویات حضرت امام خامنه ای طرح‌ها و برنامه‌های متنوعی در سطح ارتش جمهوری اسلامی ایران در حال اجرا است.

وی ادامه داد: در حوزه تربیت و سبک زندگی اسلامی باید گام‌های موثرتری را برداشت و ما در نیروی زمینی در این خصوص طرح‌ها و برنامه‌های مطلوبی را در دستور کار خود قرار داده ایم، فرماندهی در هر شرایطی حمایت کننده و پشتیبان اجرای طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط منطقه و همچنین هجمه‌های فرهنگی که از سوی دشمنان نسبت به جمهوری اسلامی ایران طرح ریزی می‌شود، اجرای طرح‌های موثر فرهنگی، قرآنی، اسلامی و اخلاقی در سطح کوی‌های سازمانی، از مولفه‌های مهم در خنثی سازی توطئه‌های دشمنان است.

انتهای پیام/ 341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار