به روز شده در: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۱
در گفت‌وگو با دفاع‌پرس مطرح شد؛
سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با انتقاد از اقدام دیوان عدالت اداری در ابطال قانون استفاده از تسهیلات ایثارگرانی که سه‌چهارم خدمتشان در جبهه حضور داشتند، گفت: از این دیوان درخواست می‌کنم که این موضوع را به حالت اولیه بازگرداند.
کد خبر: ۳۷۲۴۹۲
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۲ - 03December 2019

انتقاد سردار کمالی از دیوان عدالت اداری کشورسردار «موسی کمالی» مشاور عالی و سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، با اشاره به اینکه طبق مصوباتی که وجود دارد برای کمک به ایثارگران و رزمندگان، سه‌چهارم خدمت کارکنان وظیفه و کارکنان پایور (ارتش، سپاه و نیروی انتظامی) که در زمان خدمت خود در مناطق جنگی حضور پیدا کردند، داوطلبانه محسوب می‌شود، اظهار داشت: بر این اساس، فرزندان این افراد می‌توانند از امتیاز کنکور و تسهیلات ایثارگری استفاده کنند.

وی ادامه داد: متأسفانه اخیراً دیوان عدالت اداری بدون نظرخواهی از نیروهای مسلح و ستاد کل نیروهای مسلح این قانون را ابطال کرده است و ایثارگران نمی‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

مشاور عالی و سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با اشاره به در پیش بودن زمان ثبت نام کنکور گفت: از دیوان عدالت اداری درخواست می‌کنم که این موضوع را به حالت اولیه بازگرداند تا ایثارگران در این‌خصوص دغدغه نداشته باشند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار