به روز شده در: ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۰
فرمانده نیروی زمینی ارتش:
امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» با بیان اینکه خدمت به ولایت فقیه یکی از ویژگی‌هایی است که نیروهای آجا افتخار آن را دارند، گفت: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آمادگی کامل جهت مقابله با هر تهدیدی است.
کد خبر: ۳۷۲۶۶۲
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶ - 03December 2019

افتخار نیروهای آجا، خدمت به ولایت فقیه است/ نیروی زمینی ارتش در بالاترین سطح آمادگی استبه گزارش دفاع‌پرس از شیراز، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش امروز در حاشیه گردهمایی نیروهای ارتش در شیراز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یکی از وظایف فرماندهان ارزیابی توان رزمی این یگان‌هاست به گونه‌ای که این یگان‌ها باید در تمامی شرایط بتوانند در کوتاه‌ترین زمان دشمنان را سرکوب کنند، اظهار داشت: یگان‌های مانوری گسترده‌ای در تمامی تخصص‌ها در کشور فعالیت می‌کنند که باید این یگان‌ها در تمامی تخصص‌ها در بالاترین سطح آمادگی باشند.

وی با اشاره به اینکه خدمت به ولایت فقیه یکی از ویژگی‌هایی است که نیروهای آجا افتخار آن را دارند، گفت: در آخرین ارزیابی که از توان رزمی نیروهای نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته است این ارزیابی‌ها رضایت بخش است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: نیروهای ارتش با آمادگی کامل تحت فرماندهی فرمانده کل قوا هستند و آمادگی مقابله با هر تهدیدی را دارند.

این مسئول در خصوص سه اصل مدیریت ارتش نیز اضافه کرد: ولایت محوری، عدالت محوری و شایسته سالاری سه اصلی است که به عنوان اصول اصلی مدیریت در ارتش مد نظر است.

حیدری افزود: ارتقای توان دفاعی، تحرک و کارآمد سازی نیروهای آجا از جمله شاخص‌های تحول در مدیریت ارتش است که فرمانده کل قوا نیز بر آن تاکید داشتند.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر طرح‌های مختلف معیشتی آمادگی رزم نیز از جمله تاکیدات فرمانده کل قوا در مدیریت تحول ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها