به روز شده در: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
در حالی‌که رهبران کشورهای عضو ائتلاف نظامی ناتو در کاخ باکینگهام  و به میزبانی ملکه انگلیس گرد هم آمدند، جمعی از شهروندان انگلیسی علیه سیاست‌های ترامپ در غرب آسیا و موضوعات دیگر فریاد اعتراضی سر دادند.
کد خبر: ۳۷۲۷۵۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۰ - 04December 2019

تظاهرات انگلیسی‌ها علیه سیاست‌های ترامپ در غرب آسیابه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از الجزیره، در حالی‌که رهبران کشورهای عضو ائتلاف نظامی ناتو به‌مناسبت هفتادمین سالروز پایه‌گذاری این ائتلاف در کاخ باکینگهام  و به میزبانی ملکه انگلیس گرد هم آمدند، جمعی از معترضان علیه افزایش هزینه‌های دفاعی ناتو، توسعه تسلیحات هسته‌ای و نفوذ ویرانگر ترامپ بر سیاست انگلیس فریاد اعتراضی سردادند.

به گزارش رسانه‌ها، هزاران تن از معترضان از میدان «ترافالگار» به‌سمت محل اقامت خاندان سلطنتی انگلیس روانه شدند.

موضوعات مورد اعتراض این تظاهرکنندگان از تحت پوشش قرار دادن خدمات درمان ملی انگلیس در مذاکرات تجاری لندن-واشنگتن گرفته تا سیاست ترامپ در غرب آسیا، افزایش هزینه‌های دفاعی ناتو و همچنین «رابطه ویژه» و البته ویرانگر میان انگلیس و آمریکا را شامل می‌شد.

معترضان پلاکاردهایی در دست داشتند که بر روی آن‌ها نوشته شده بود: «جنگ را متوقف کنید، خدمات درمانی را قطع نکنید»، «مسابقه تسلیحات هسته‌ای ترامپ را متوقف کنید»، «ارسال تسلیحات برای اردوغان را متوقف کنید»، و «ترامپ- رابطه ویژه؟ فقط بگو نه».

رهبران کشورهای عضو ناتو روز چهارشنبه در هتل گروو در 20 مایلی (30 کیلومتری) شمال لندن با یکدیگر دیدار خواهند کرد.

انتهای پیام/ 421

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار