به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۵
سرلشکر موسوی عنوان کرد؛
فرمانده کل ارتش گفت: جوانانی که با پوشیدن لباس نظامی ارتش، سپاه پاسداران و نیروی انتظامی راه ایثار، دفاع از نظام، دفاع از مردم، فداکاری و شهادت را انتخاب می‌کنند، راه متفاوت و پسندیده‌ای را برگزیده‌اند و رهبر معظم انقلاب اسلامی مکرر فرموده‌اند که این اشخاص، برجسته و ممتاز هستند.
کد خبر: ۳۷۲۷۹۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱ - 04December 2019

پوشیدن لباس نظامی برای دفاع از نظام، مردم و شهادت استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع دانش‌پژوهان پنجمین دوره رزم مقدماتی مشترک آموزشگاه‌های درجه‌داری ارتش در مرکز آموزش درجه‌داری جواد الائمه نزاجا (ع) اظهار داشت: در دوران انقلاب اسلامی و تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب اسلامی در حال انجام وظایف سربازی خود هستیم و برابر فرمایشات معظم‌له «اگر نیت کنیم همه این وظایف به عبادت تبدیل می‌شود و این لطف بزرگ خداوند در حق ما نظامیان است».

وی وظایف فرماندهان در امر آموزش به کارکنان جدیدالورد را بسیار مهم خواند و تأکید کرد: وظیفه مهم فرماندهان مراکز آموزشی این است، کارکنانی که جذب ارتش می‌شوند را به عنوان یک نیروی معنویت‌محور تربیت کنند تا آن‌ها بدانند که وارد یک سازمان انقلابی و معنویت‌محور شده‌اند و ارتش سازمانی است که همه محور‌های فعالیتش در راه رضای خداست.

فرمانده کل ارتش با اشاره به محبوبیت ارتش در بین مردم تصریح کرد: در قدم اول شهدا، جانبازان و کسانی که از این کشور دفاع کرده‌اند، محبوبیت را به وجود آورده‌اند و امروز هم فداکاری در راه پاسداری و رصد آسمان و مرز‌های کشور عزیزمان توسط دلاورمردان ارتش جمهوری اسلامی ایران و همچنین حضور آن‌ها در کنار مردم در حوادثی مثل سیل، زلزله و... از دلایل محبوبیت ارتش در بین مردم است.

سرلشکر موسوی با اشاره به ارزش‌هایی که مردم با توجه به آن‌ها ارتش را می‌شناسند، گفت: انضباط، سلسله‌مراتب و سلامت کارکنان از ارزش‌های بسیار مهم ارتش است. انضباط ارتش را همه دوست دارند و یکی از دلایل هویت ارتش همین انضباط است. فرمانده معظم کل قوا هم در این زمینه فرموده‌اند ارزش‌هایی که ارتش با آن شناخته شده است را نگذارید، سست شود.

وی با اشاره به دیگر ارزش‌هایی که باعث محبوبیت ارتش شده است، افزود: سلامت کارکنان از نکات مهم ارتش است، سلامت افراد در ارتش و در گزینش بسیار مهم است و به منظور حفظ سلامت کارکنان ارتش، سازمان‌های نظارتی در این راه همواره در کنار کارکنان بوده این موضوع باعث شده است که کمترین میزان تخلف در بین سازمان‌های کشور در ارتش رخ دهد.

فرمانده کل ارتش گفت: ما قدردان خون شهیدان، ایثارگران، جانبازان و همچنین قدردان زحمات پیشینیان هستیم و در پیشگاه خداوند بزرگ متعهد می‌شویم که این امانت را بهتر از پیش حفظ کنیم و به دست شما جوانان بسپاریم.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار