به روز شده در: ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۱
دریادار سیاری:
معاون هماهنگ کننده ارتش در بازدید از صنایع الکترونیک شیراز گفت: صنایع الکترونیک شیراز با توجه به سطح فناوری‌های بالای خود درصد زیادی از نیازمندی‌های دفاعی کشور را تامین می‌کند.
کد خبر: ۳۷۲۸۹۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۸ - 04December 2019
صنایع الکترونیک شیراز یک قطب تامین کننده تجهیزات دفاعی استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش در حاشیه بازدید از صنایع الکترونیک شیراز وابسته به وزارت دفاع، با بیان اینکه همرزمان ما با تلاش شبانه روزی در حوزه صنعت، وابستگی‌های دفاعی را قطع کرده‌اند، اظهار داشت: در تامین نیازمندی‌های چرخه دفاعی در نیرو‌های مسلح و امکانانی که برای نیرو‌های ارتش لازم داریم، یکی از مهمترین مراکز در تامین نیاز‌های ما صنایع الکترونیک شیراز است که تاکنون توانسته وابستگی‌های دفاعی کشور را قطع کند.
 
وی تاکید کرد: صنایع الکترونیک شیراز با توجه به سطح فناوری‌های بالای خود، درصد زیادی از نیازمندی‌های دفاعی را تامین می‌کند، بنابراین یک قطب تامین کننده تجهیزات مورد نیاز محسوب می‌شود.
 
معاون هماهنگ کننده ارتش افزود: همرزمان ما در مجموعه صنایع الکترونیک موفق شدند با تلاش و تخصص خود همه تحریم‌ها را پشت سر بگذارند و به تجهیزات و امکانات جدیدی دست پیدا کنند.
 
دریادار سیاری با اشاره به این که این امکانات و تجهیزات تولید شده در ارتش مورد بهره برداری قرار می‌گیرد، خاطرنشان کرد: هر ماه و سالی که می‌گذرد همرزمان ما در این رشته‌ها وابستگی به خارج را قطع می‌کنند و لازم است مورد تقدیر قرار بگیرند.
 
وی گفت: هدف از حضور در شیراز و صنایع الکترونیک علاوه بر تشکر از متخصصین، اطلاع یابی از پیشرفت ها، کنترل وضعیت پروژه‌ها و تامین نیاز‌های تجهیزاتی است.
 
رییس ستاد ارتش افزود: قرارداد‌های متفاوتی در هر چهار نیرو ارتش با صاایران و صاشیراز منعقد شده است که با این حضور می‌توانیم پیشرفت و وضعیت پروژه‌ها را کنترل کنیم و از میزان پیشرفت آن‌ها مطلع شویم و مشکلات را مرتفع کنیم.
 
انتهای پیام/341
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار