به روز شده در: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱
فرماندار عسلویه:
عبدالنبی یوسفی گفت: شهیدان دارای بصیرت خدایی بودند که در مسیر حق قرار گرفتند و هنر آنها امروز جهانی است.
کد خبر: ۳۷۳۵۲۴
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۱ - 09December 2019

شهیدان دارای بصیرت خدایی بودندبه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، «عبدالنبی یوسفی» فرماندار عسلویه صبح دوشنبه در یادواره ۱۳ شهید و شهدای گمنام شهرستان عسلویه اظهار داشت: در سال ۹۷ ستاد یادواره ۱۳ شهید و شهدای گمنام شهرستان عسلویه پایه‌ریزی شد و سعی کردیم که از تمامی ظرفیت های شهرستان برای برگزاری این یادواره استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه شهیدان دارای بصیرت خدایی بودند که در مسیر حق قرار گرفتند و هنر آنها امروز جهانی است، گفت:  شهدا در عرش هستند؛ اما باید این گنجینه ارزشمند حفظ شود تا به نسل بعد تحویل داده شود.

یوسفی ادامه داد: یکی از عمده‌ترین دستاوردهای همایش شهدا، وحدت و انسجامی است که ایجاد می‌شود؛ البته این وحدت در سطح شهرستان عسلویه با حضور اهل تشیع و تسنن بی نظیر است.

وی با اشاره به فعالیت‌های ستاد برگزاری یادواره ۱۳ شهید و شهدای گمنام اظهار داشت: جمع‌آوری خاطرات و آثار شهدا و اقدام به تألیف کتاب نخل‌های سرافراز، ساخت فیلم مستند فداییان خلیج فارس، تولید نماهنگ سپاه حضرت زینب (س) به خوانندگی رضا نیک‌فرجام و اصلاح و کیفی‌سازی تصاویر شهدا بخشی از فعالیت‌های این ستاد است.

فرماندار عسلویه ادامه داد: برگزاری ۱۶ یادواره قشری، حوزه‌ای و پایگاهی در سطح شهرستان، برگزاری مقاله‌نویسی در شهرستان، برگزاری هشت مسابقه فرهنگی ورزشی به نام و یاد شهدا و نام‌گذاری خیابان‌ها و معابر و اماکن شهری و اداری و شرکت‌ها به نام شهدا از دیگر فعالیت‌های ستاد برگزاری یادواره شهرستان بوده است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار