به روز شده در: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۲
سردار دهقانی:
رئیس اداره عملیات دریایی ستادکل نیرو‌های مسلح گفت: برگزاری رزمایش‌های مشترک قطعا در سال‌های آینده ادامه خواهد داشت و حتی با کشور‌های دیگر منطقه نیز رزمایش‌هایی را برگزار خواهیم کرد.
کد خبر: ۳۷۶۴۸۲
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵ - 29December 2019

برگزاری رزمایش‌های مشترک ادامه خواهد یافتبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار «محمدابراهیم دهقانی» رئیس اداره عملیات دریایی ستاد کل نیرو‌های مسلح در حاشیه رزمایش مرکب ایران، روسیه و چین در خصوص پیام این رزمایش اظهار داشت: دوستان ما اطمینان خاطر پیدا می‌کنند که امنیت دریایی منطقه توسط جمهوری اسلامی ایران و متحدینش قابل تامین است و نیازی به نیرو‌های بیگانه به ویژه آمریکایی‌ها در منطقه نیست.

وی افزود: حضور آمریکایی‌ها در منطقه خود ایجاد ناامنی می‌کند کما اینکه خود آمریکایی‌ها نیز از منطقه خلیج فارس و دریای عمان خارج شده‌اند و به شمال اقیانوس هند رفته‌اند.

سردار دهقانی تاکید کرد: این نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها حتی توان تامین امنیت برای خودشان را هم ندارند.

رئیس اداره عملیات دریایی ستاد کل نیرو‌های مسلح با بیان اینکه پیام این رزمایش برای دشمنان این است که اگر مرتکب اشتباهی شوند با جواب دندان‌شکن نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران و ملت سرافرازمان مواجه خواهند شد، گفت: برگزاری رزمایش‌های مرکب قطعا در سال‌های آینده ادامه خواهد داشت و حتی با کشور‌های دیگر منطقه نیز رزمایش‌هایی را برگزار خواهیم کرد.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار