به روز شده در: ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۶
بسم‌الله قاصم‌الجبارین/ امیر پوردستان:
رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش گفت: رژیم صهیونیستی را جدای از آمریکا نمی‌دانیم و اگر آمریکا بخواهد اقدامی کند، تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهیم کرد.
کد خبر: ۳۷۸۵۶۵
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰ - 08January 2020

پاسخ‌های به آمریکا ادامه خواهد داشت/ آمریکا خطا کند تل‌آویو و حیفا را با خاک  یکسان می‌کنیمامیر سرتیپ «احمدرضا پوردستان» رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، در خصوص حمله موشکی ایران به پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق اظهار داشت: این حمله پاسخی بود به اعمال آمریکا؛ آمریکایی که ناجوانمردانه سردار سپهبد «حاج قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران را ترور کرده بود.

وی با بیان اینکه قدرت و اقتدار ایران در سطح بالایی قرار دارد، گفت: ایران از همان ابتدا اعلام کرد که پاسخ این اقدام تروریستی را خواهد داد و این کار عملی شد و پاسخی کوبنده به آمریکایی‌ها داده شد.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش خاطرنشان کرد: این پاسخ یکی از پاسخ‌ها به گستاخی‌های آمریکاست و این پاسخ‌ها ادامه خواهد داشت.

امیر پوردستان خاطرنشان کرد: آمریکا در منطقه منفور است و تمام جبهه مقاومت چنان ضربه‌ای به آن‌ها خواهند زد که با خفت و خواری منطقه را ترک کنند.

وی در پاسخ به تهدیدات رئیس جمهور آمریکا مبنی بر حمله به ایران در صورت اقدام کشورمان در تلافی کردن ترور سپهبد شهید سلیمانی گفت: بیانیه سپاه پاسداران کامل و جامع بود و اگر آمریکا بخواهد اقدامی انجام دهد، پاسخ کوبنده‌تری دریافت خواهد کرد؛ همچنین اگر کشوری زمین و یا فضای هوایی خود را برای اقدام علیه ایران در اختیار آمریکا‌یی‌ها قرار دهد، دشمن ایران محسوب خواهند شد و با آن‌ها برخورد خواهد شد.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش گفت: رژیم صهیونیستی را جدای از آمریکا نمی‌دانیم و اگر آمریکا بخواهد اقدامی کند، تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهیم کرد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها