به روز شده در: ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶
سالک:
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: کسانی که به دنبال تسویه حساب سیاسی و انتقام گرفتن از سردار حاجی‌زاده هستند، معاند نظام هستند.
کد خبر: ۳۷۹۶۱۶
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶ - 15January 2020

انتقام از سردار «حاجی‌زاده» به بهانه سقوط هواپیما دشمنی با نظام استبه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «حجت‌الاسلام احمد سالک» در گفت‌وگویی با انتقاد از کسانی که به بهانه سقوط هواپیما از نیرو‌های ارزشمند سپاه همچون سردار «حاجی‌زاده» انتقام می‌گیرند، اظهار داشت: شخصیت‌هایی، چون سردار حاجی زاده فرزندان امام، انقلاب و ولایت هستند.

وی با اشاره به این که سردار «حاجی زاده» خدمات بسیار ارزنده‌ای به انقلاب اسلامی کرده است، ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیرو‌های خدوم آن، خدمات بسیار زیادی برای حفظ امنیت و آرامش مردم انجام داده اند و آسایش کشور مرهون رشادت‌های آنان است.

سالک تصریح کرد: بی‌تردید ممکن است در عملیات بزرگ نظامی خطا‌هایی رخ دهد، اما این اشتباهات انسانی نباید باعث شود که خدمات ۴۰ ساله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی زیر سوال رود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: معمولاً زمان بسیار زیادی طول می‌کشد تا علت سقوط هواپیما‌ها محرز شود و در نقاط مختلف دنیا از جمله مالزی، شاهد هستیم که هواپیما‌هایی سقوط کرده، اما چندین سال است که علت این حوادث مشخص نشده است، اما مقامات جمهوری اسلامی صداقت خود را ثابت کردند و شخص سردار حاجی‌زاده، شجاعانه علت سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی را برای مردم تشریح کرد و این مسئله باعث شد که محبوبیت وی بیش از پیش افزایش یابد.

وی با اشاره به شجاعت و رشادت سردار حاجی زاده برای حفظ امنیت کشور و مردم، افزود: کسانی که به دنبال تسویه حساب سیاسی و انتقام گرفتن از نیرو‌های خدوم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچون سردار حاجی‌زاده هستند، معاند نظامند که آبشخور آنان در توبره بیگانگان است و از هر بهانه‌ای سوءاستفاده می‌کنند تا به نحوی خودشان را به ارباب‌های غربی‌شان نشان دهند.

حجت الاسلام سالک با تاکید بر این که این افراد هیچ هویت و شخصیت مستقلی ندارند و دست‌نشانده آمریکا و اذنابش هستند، گفت: این افراد به دنبال آن هستند که از هر آب گل آلودی ماهی بگیرند، اما باید بدانند که راه به جایی نمی‌برند چراکه خانواده‌های جان‌باختگان سقوط هواپیمای اوکراینی تابع اجرای قانون هستند و پیگیری این موضوع را به مسئولان دستگاه‌های مختلف به ویژه قوه قضائیه سپرده‌اند و درخواست آنان انتقام از نظام یا شخصیت‌هایی، چون سردار حاجی زاده نیست.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس بیان کرد: نباید شجاعت نیرو‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه سردار حاجی زاده که با تلاش‌های خود تأثیر به سزایی در ارتقای وضعیت دفاعی و موشکی کشور و حفظ امنیت ملت داشته اند، فراموش شود و همه باید بر این مسئله واقف باشند که نیرو‌های سپاه پاسداران شب و روز ندارند برای اینکه امنیت و آرامش کشور را تأمین کنند و دیده بانی می‌کنند تا ما در آسایش باشیم.

منبع: مهر

انتهای پیام/ 900

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها