به روز شده در: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۶
استاندار بوشهر:
«عبدالکریم گراوند» گفت: ملت ایران پشت سر سپاه به عنوان دژ محکم و مستحکم امنیت نظام ایستاده‌اند و دشمنان نیز باید بدانند این نیرو با اقتدار تمام از حریم نظام و انقلاب دفاع خواهد کرد.
کد خبر: ۳۷۹۶۵۱
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵ - 15January 2020

به گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، «عبدالکریم گراوند» استاندار بوشهر امروز چهارشنبه در کنگره سرداران و ۲ هزار و ۱۲۱ شهید استان بوشهر با تسلیت شهادت سپهبد شهید «قاسم سیلمانی» اظهار داشت: سردار سلیمانی به درستی سردار دل‌ها بود چرا که هر جا برای بزرگداشت ایشان اعلام برنامه شد جمعیت بی اختیار در خیایان‌ها حضور پیدا کردند.

وی گفت: پاسدارن انقلاب اسلامی هنوز پیکر شهید سپهبد سلیمانی دفن نشده بود با انتقام خون این شهید ابهت سران خبییث آمریکا را در هم شکستند.

این مقام مسئول بیان کرد: کنگره شهدا استان بوشهر نخستین کنگره بدون حضور سردار سلیمانی است و در همیمن جا به نیابت از بوشهری‎ها برای انتقام سپاه پاسداران از آمریکا به آنها تبریک و خداقوت می‎گویم.

استاندار بوشهر گفت: همه ملت ایران پشت سر سپاه به عنوان دژ محکم و مستحکم امنیت نظام حضور دارند و دشمنان نیز باید بدانند این نیرو با اقتدار تمام از حریم نظام و انقلاب دفاع خواهد کرد.

وی ادامه داد: توصیه و تاکیدی که رهبر معظم انقلاب برای کنگره بوشهر داشتند نه برای کنگره بوشهر بلکه برای همه کنگره‌ها است که این چنین برنامه‎هایی باید آغازی برای یک کار عمیق فرهنگی و بهره‌گیری از زندگی و مکتب شهدا است.

گراوند افزود: قریب به ۲ سال سپاه امام صادق (ع) با مشارکت همه دستگاهها برای کنگره شهدا استان بوشهر برنامه‌ریزی کرد که در این راستا از  مردم ولایت‌مدار و فعالیت دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر قدردانی می‌شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار