به روز شده در: ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰
موسوی لارگانی:
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: ما می‌توانیم سطح مراودات مان را با انگلیس کاهش دهیم و ارتباط‌مان با این کشور در حد کنسولگری باشد.
کد خبر: ۳۷۹۸۱۴
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹ - 16January 2020

‌می‌توانیم سطح روابط ایران با انگلیس را کاهش دهیمبه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی» در گفت‌وگویی، با اشاره به حضور سفیر انگلیس در برخی از تجمعات غیرقانونی، اظهار داشت: سفیر انگلیس پیش از این هم در برخی تجمعات حضور یافته بود و دخالت‌هایی در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران داشته است.

وی متذکر شد: پس از افزایش قیمت بنزین هم سفیر انگلیس برخی از سفرای کشور‌های اروپایی را دعوت کرد و به آن‌ها گفته بود قرار است مردم نسبت به افزایش قیمت بنزین تجمع کنند و ما باید از این فرصت استفاده لازم را ببریم و مردم ایران را به خیابان‌ها بکشانیم و از آنان حمایت کنیم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان این که دخالت‌های سفیر انگلیس در امور داخلی ایران مسبوق به سابقه است، تصریح کرد: متاسفانه برخی افراد پس از روشن شدن علت سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی سوءاستفاده کردند و سوار بر موج شدند و با اقدامات ناشایست خود آب به آسیاب دشمن ریختند.

موسوی لارگانی بیان کرد: سفیر انگلیس هم از این موضوع سوءاستفاده کرده و با عکسبرداری و فیلمبرداری از تجمات برای رسانه‌های بیگانه خوراک خبری تهیه کرد که باید با این اقدام برخورد شود.

وی با تاکید بر ضرورت اخراج سفیر انگلیس، گفت: مسئولان وزارت امور خارجه به هیچ وجه نباید اجازه دهند که سفیر انگلیس در کشورمان بماند و باید انگلیس سفیر جدیدی را به ایران بفرستد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: البته ما می‌توانیم سطح مراودات مان را با انگلیس کاهش دهیم و ارتباط مان با این کشور در حد کنسولگری باشد.

منبع: مهر

انتهای پیام/ 900

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها