به روز شده در: ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
عبدالمهدی:
نخست وزیر دولت پیشبرد امور عراق در پیامی به آیت‌الله سیستانی ضمن جویا شدن حال ایشان، از آمادگی دولت عراق برای تأمین خدمات لازم پزشکی خبر داد.
کد خبر: ۳۷۹۸۵۸
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۱ - 16January 2020

آماده تهیه بهترین خدمات پزشکی برای آیت‌الله سیستانی هستیمبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، «عادل عبدالمهدی» نخست وزیر دولت پیشبرد امور عراق، امروز (پنجشنبه) در پی عمل جراحی آیت‌الله سیستانی به علت شکستگی پا، در نامه‌ای از حال ایشان مطلع شد.

به نوشته وبگاه السومریه نیوز، دفتر عبدالمهدی در بیانیه‌ای اعلام کرد: «عادل عبدالمهدی در تماسی از سلامتی حضرت [آیت‌الله]سیستانی مرجع عالی‌قدر، بر اثر شکستگی ران پا و اجرای عمل جراحی اطمینان یافت.»

نخست‌وزیر دولت پیشبرد امور عراق همچنین بر پیگیری‌های مستمر خود و آمادگی دولت عراق برای ارائه بهترین خدمات پزشکی ممکن برای سلامتی آیت‌الله سیستانی تأکید کرد.

در پیام عبدالمهدی به آیت‌الله سیستانی آمده است: «محضر سید جلیل‌القدر (دامت برکاته) سلام علیکم و رحمه الله و برکاته، با نگرانی شدیدی خبر ناخوشی و شکستگی پای آن سید و مرجع عالیقدر (دام ظله) را دریافت کردیم. نزد خدای سبحان شفای کامل و سریع حضرتتان را خواستاریم. تمایل داریم که تأکید کنیم دولت و سیستم پزشکی به اشاره شما خدمات لازم چه در داخل یا خارج عراق را فورا مهیا خواهند کرد. از جمله اینکه آماده مأمور کردن یک تیم پزشکی از بهترین متخصصان جهت نظارت بر درمان هستیم. پیگیر روند بهبود حال حضرتعالی تا شفای کامل به اذن خداوند متعال، هستیم.»

یک منبع پزشکی در استان نجف امروز از پایان موفق عمل جراحی آیت‌الله سید علی سیستانی پس از شکستگی پا که بر اثر پیچ خوردگی، شب گذشته رخ داده بود، خبر داد.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها