به روز شده در: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
امیر خانزادی:
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: تنها راه امدادرسانی و توزیع اقلام ضروری به مردم گرفتار در سیل، با اعزام و حضور بالگرد‌ها میسر است.
کد خبر: ۳۷۹۸۷۶
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰ - 16January 2020

تنها راه امدادرسانی به سیل زدگان فقط با بالگرد‌ها میسر استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‎پرس، همزمان با ششمین روز از وقوع سیل در استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان امیر دریادار حسین خانزادی با حضور در چندین روستای سیل زده از نزدیک در جریان امدادرسانی و توزیع اقلام ضروری در بین مردم قرار گرفت.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه ما به واسطه حضور دائمی خود در استان‌های جنوبی کشور همواره در حال آماده باش هستیم، افزود: نیروی دریایی ارتش از همان لحظات اولیه سیل با تجهیزات کامل، متنوع و گسترده امداد رسانی را شروع و تا این لحظه دوش تا دوش دیگر سازمان‌ها به مردم خدمت رسانی و کمک می‌کند.

وی با اشاره به اینکه استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان دچار پراکندگی جمعیت در بین شهر‌ها و روستا‌های خود هستند، گفت: بالگرد‌ها و نیرو‌های تفنگداران، تکاور و غواص نیروی دریایی ارتش در تمام مناطق صعب العبور در حال امدادرسانی است و به همین واسطه هیچ کمکی به صورت استمراری و متمرکز انجام نمی‌شود و تنها راه امدادرسانی و کمک و توزیع اقلام بین مردم توسط بالگرد‌ها میسر است.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار