به روز شده در: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱
سخنگوی نُجَباء در پیامی به جشنواره رسانه‌ای ابوذر:
«نصر الشِمَّری» در پیامی به جشنواره رسانه‌ای ابوذر، با اشاره به تظاهرات میلیونی ملت عراق تصریح کرد: امریکا و مزدورانش باید بفهمند که در پس این فریادها، هزاران شیرمرد مصمم از جبهه مقاومت اسلامی به‌صورت یکپارچه ایستاده‌اند و چیزی از آن‌ها باقی نخواهند گذاشت.
کد خبر: ۳۸۱۱۱۶
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۱ - 25January 2020

شیران مقاومت چیزی از آمریکا و مزدورانش باقی نخواهند گذاشتبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، «نصر الشِمَّری» سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء در پیامی ویدئویی به جشنواره رسانه‌ای ابوذر بر شکست دشمنان از انقلاب اسلامی در همه میادین مبارزه، از فلسطین، لبنان و سوریه تا عراق و یمن، تأکید کرد.

«نصر الشِمَّری» در ابتدا ضمن شکرگزاری به‌خاطر نعمت جمهوری اسلامی و وجود رهبر معظم انقلاب (حفظه‌الله)، پرچم‌های برافراشته مقاومت و فرهنگ شهادت را عامل عزتمندی اسلام و پیروزی بر مستکبران خواند.

وی با تجلیل از فرماندهان شهید جبهه مقاومت، سپهبد حاج «قاسم سلیمانی» و حاج «ابومهدی المهندس»، خاطرنشان ساخت: ما امروز در محضر این فداییان خدایی، باید متوجه جنگ بزرگی که علیه اسلام ناب محمدی به راه افتاده است باشیم؛ همان «جنگ نرم» که مهم‌ترین ابزارش رسانه و شبکه‌های ارتباط جمعی است.

سخنگوی نُجَباء مسلح شدن به «بصیرت و ایمان» را ضرورت مقابله با توطئه‌ها دانست و ادامه داد: انقلاب ایران توانست اسلام ناب محمدی را به جایگاهی محوری در معادله قدرت جهانی برساند. رسانه‌های دشمن برای ایجاد تفرقه در صف امت اسلامی و دیده نشدن توفیقات انقلاب اسلامی، همچنین برای منحرف ساختن نگاه‌ها از دشمن اصلی که همان امریکا و اسرائیل است، تلاش می‌کنند.

الشمری در بخش دیگری از پیام خود، سیلی موشکی جمهوری اسلامی به امریکا را پاسخی محکم به ترور بزدلانه دو فرمانده شهید مقاومت توصیف کرد و افزود: امروز همه منطقه تحت‌تأثیر شهادت درخشان حاج‌قاسم و همراهان سعادتمند اوست. سیل خروشان مردمی که عاشقانه آنان را تشییع کردند، تا خروج کامل امریکا از منطقه آرام نخواهد شد و به برکت این خون‌های پاک، پیروزی بزرگ در دسترس است.

وی سپس به تظاهرات سراسری ملت عراق در روز جمعه اشاره و تصریح کرد: این جمعیت میلیونی یکصدا شعار «مرگ بر امریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سردادند و با فریادی رسا، خواستار اخراج نیرو‌های اشغالگر شدند. امریکا و مزدورانش باید بفهمند که در پس این فریادها، هزاران شیرمرد مصمم از جبهه مقاومت اسلامی به‌صورت یکپارچه ایستاده‌اند و چیزی از آن‌ها باقی نخواهند گذاشت.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار