به روز شده در: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
سامانه صدور گواهی نامه الکترونیکی ویژه سربازان وظیفه برای اولین بار، با هدف ارائه خدمات بهتر به فراگیران آموزش‌های امدادی رونمایی شد.
کد خبر: ۳۸۱۲۵۸
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲ - 26January 2020

سامانه صدور گواهینامه الکترونیکی سربازان رونمایی شدبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، احمد سلطانی معاون آموزش، پژوهش و فناوری در مراسم رونمایی از این سامانه با تأکید بر لزوم اشاعه فرهنگ آموزش کمک های اولیه در بین کارکنان وظیفه نیروهای مسلح، صدور گواهینامه الکترونیکی امداد و کمک های اولیه را گامی مهم در زمینه به‌روز رسانی و ارائه خدمات بهتر به کارکنان نیروهای مسلح و آمادگی آنان در برابر انواع مخاطرات، حوادث و بلایا دانست.

وی گفت: تاکنون بیش از ۴۰ هزار نفر از سربازان وظیفه در سراسر کشور دوره کمک‌های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات را توسط جمعیت هلال احمر گذارانده اند و اکنون سامانه صدور گواهینامه الکترونیکی ویژه سربازان وظیفهبرای دسترسی سریعتر و دائمی به گواهینامه‌ها راه اندازی شده است.

سلطانی افزود: به منظور کاهش هزینه‌های سازمان و فراگیران، تا پایان سال جاری تمامی گواهینامه های دوره های همگانی جمعیت، الکترونیکی صادر خواهد شد و این امر، ارتقای امنیت گواهینامه‌ها، افزایش سرعت صدور و تحویل گواهینامه به فراگیران و سهولت حمل و نگهداری آنها را در پی خواهد داشت.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها