به روز شده در: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲
نماینده ولی‌ فقیه استان بوشهر:
آیت‌الله «غلامعلی صفایی‌بوشهری» گفت: شهادت یک هدیه الهی است و این هدیه یک مقدمه‌ای می‌خواهد و آن ایثار و مجاهدت فرد است.
کد خبر: ۳۸۳۵۷۶
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱ - 10February 2020

به گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، آیت‌الله «غلامعلی صفایی‌بوشهری» نماینده ولی‌ فقیه در استان بوشهر در دیدار با خانواده شهید حسین حمایتی با بیان اینکه شهید برکات زیادی دارد اما یک‌ سری برکات است که نصیب خانواده شهید می‌شود اظهار داشت: شفاعت در قیامت از جمله برکات شهید به خانواده خود است و این بزرگ‌ترین خدمت شهید به خانواده است.

وی یکی دیگر از برکات شهدا را دعا برای خانواده خود دانست و با بیان اینکه دعای شهدا بسیار مؤثر است گفت: مؤثرترین دعا، دعای شهدا در عرش بر خانواده خود است.

این مسئول با بیان اینکه شهید با شهادت خود زندگی جاوید به دست می‌آورد خاطرنشان کرد: شهید با شهادت با قدرت الهی رفتار می‌کند به همین سیبب تمامی اولیاء خدا و ائمه اظهار(ع) شهید شدند.

امام جمعه بوشهر شهادت را موهبت الهی برای اعطا به خوبان و نیکان دانست و افزود: شهادت بهترین و آسمانی‌ترین شکل ارتحال از دنیا به آخرت است.

صفایی‌بوشهری عنوان کرد: شهادت یک هدیه الهی است و این هدیه یک مقدمه‌ای می‌خواهد و آن ایثار و مجاهدت فرد است.

نماینده ولی‌ فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه شهید مهمان خداست، متذکر شد: شهید جان خود را به خدا می‌دهد اما تمامی عنایات و موهبت‌های الهی را برای خود به ارمغال می‌آرود و این عنایت خداوند است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار