به روز شده در: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۵
رئیس سازمان عقیدتی و سیاسی ناجا:
حجت‌الاسلام «سید علیرضا ادیانی» گفت: حق انتخاب و رای دادن یکی از دستاورد‌های انقلاب اسلامی است که باعث می‌شود مردم سرنوشت سیاسی کشور خود را تعیین کنند.
کد خبر: ۳۸۳۸۵۵
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵ - 11February 2020

حق انتخاب و رای دادن از دستاورد‌های انقلاب اسلامی استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از خراسان شمالی، حجت‌الاسلام «سید علیرضا ادیانی» رئیس سازمان عقیدتی و سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در مراسم پایانی یوم‌الله ۲۲ بهمن شهرستان بجنورد مرکز استان خراسان شمالی اظهار داشت: انقلاب اسلامی در شرایطی به وجود آمد که دو هزار و ۵۰۰ سال نظام شاهنشاهی بر کشور ایران حکومت کرده بود و انقلاب اسلامی خط پایانی بر نظام شاهنشاهی و طاغوتی بود.

وی ادامه داد: در نظام شاهنشاهی استقلال و آزادی از ملت ایران گرفته شده بود و تمام ارزش‌های اسلامی به یغما برده شده بود، ولی نظام اسلامی برخواسته از آموزه‌های دینی بود و این اتفاق برای نخستین بار در تاریخ تشیع بود که حکومتی بر پایه آموزه‌های دینی آن هم در حساس‌ترین نقطه منطقه جغرافیایی به وجود آمده است.

ادیانی بیان داشت: پیروزی انقلاب اسلامی سرآغاز تحول بزرگی در منطقه شد؛ انقلاب اسلامی ایران از همان ابتدا مقابل زورگویان و سلطه گران عالم ایستاد و امروز به یاری خداوند به قدرتی بزرگ در منطقه تبدیل شده است.

رئیس سازمان عقیدتی و سیاسی ناجا با اشاره به پیام ارادت و مهربانی همسر شاه به ملت ایران گفت: متاسفانه عده‌ای خواسته یا ناخواسته رژیم منحوس پهلوی را تقدیس می‌کنند، این رژیم هیچ چیزی جز بدبختی، سرخوردگی و عقب ماندگی برای مردم از خود بر جای نگذاشت.

وی درخصوص انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: حق انتخاب و رای دادن یکی از دستاورد‌های انقلاب اسلامی است که باعث می‌شود مردم سرنوشت سیاسی کشور خود را تعیین کنند.

ادیانی با بیان اینکه حضور پررنگ در انتخابات مشت محکمی به دهان کسانی است که می‌گفتند انقلاب اسلامی ایران به ۴۰ سالگی خود نمی‌رسد، افزود: مردم در انتخابات باید به نامزد‌هایی رای دهند که از طبقه محروم و رنج کشیده باشند و نسبت به اسلام و انقلاب متعهد باشند، زیرا انقلاب در چله دوم خود نیازمند مجلس انقلابی، کارآمد، بصیر و ولایی است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها