به روز شده در: ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۴
«مسلم رحیمی» از آمادگی صداوسیمای مرکز خوزستان برای همکاری همه جانبه در برنامه‌های محوری دفاع مقدس خبر داد و گفت: نیاز است که کارگروه مشترکی در این زمینه تشکیل شود تا برنامه‌های مد‌نظر را برای تولید و انتشار به سرانجام مطلوب برسانند.
کد خبر: ۳۸۴۰۳۸
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲ - 13February 2020

اعلام آمادگی صداوسیمای مرکز خوزستان برای همکاری همه جانبه در حوزه دفاع مقدس

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اهواز، سردار «عباس یوسفی» مدیر‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان امروز با «مسلم رحیمی» مدیرکل صداوسیمای مرکز خوزستان  دیدار و گفت‌وگو کرد.

در ابتدای این جلسه «مسلم رحیمی» مدیر‌کل صدا و سیمای مرکز خوزستان ضمن اعلام گزارشی از فعالیت های اخیر این سازمان در حوزه دفاع مقدس و کلید زدن سه اثر تلویزیونی در این زمینه اظهار داشت: رسانه های استان خوزستان باید بیشترین تولید محتوا در حوزه دفاع مقدس را داشته باشند و بسیاری از محتوای رسانه های کشور در این زمینه را نیز تامین کنند.

مسئول کمیته رسانه‌ای شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از آمادگی صداوسیمای مرکز خوزستان برای همکاری همه جانبه در برنامه‌های محوری دفاع مقدس خبر داد و گفت: نیاز است که کارگروه مشترکی در این زمینه تشکیل شود تا برنامه های مد نظر را برای تولید و انتشار به سرانجام مطلوب برسانند.

در ادامه سردار «عباس یوسفی» مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خوزستان ضمن قدردانی از حضور حماسی مردم خوزستان در راهپیمایی 22 بهمن و بازتاب مطلوب رسانه‌ای این حماسه توسط افسران جنگ نرم در صداوسیما عنوان کرد: شگردهای خصمانه و رسانه‌ای دشمنان نظام و انقلاب برای همه رو شده و دیگر مردم هوشیار و بصیر ما فریب تبلیغات دروغین آنها را نمی‌خورند.

وی افزود: چقدر بی‌شرمانه است که رسانه‌های معاند و ذلیل استکباری، حضور میلیونی مردم در صحنه‌ها و مناسبت‌های مختلف را سانسور و یا حذف می‌کنند و از طرف دیگر حضور چندین نفری عده‌ای فریب خورده را چنان در بوق و کرنا می‌کنند که کشور عزیزمان را نابهنجار و پر از آشوب نشان دهند.

مدیر‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان رسالت رسانه‌ها به خصوص صداوسیمای مرکز خوزستان را زینب‌وار خواند و تصریح کرد: کار رسانه‌ای در استانی که همواره خاکریز اول دفاع از خاک و ناموس و آرمان های متعالی نظام و انقلاب بوده است، کار ساده‌ای نیست و جا دارد همین جا و از طریق خبرگزاری دفاع مقدس مراتب تقدیر خود را از زحمات شبانه روزی مدیرکل و کارکنان صداوسیمای مرکز خوزستان بابت انعکاس انقلابی حماسه های مردم اعلام کنم و بگویم که در جنگ رسانه‌ای و نرم امروز دنیا، شما سربلندتر از همیشه حضور داشته‌اید.

یوسفی به موضوع تقویت کمیته رسانه‌ای شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس پرداخت و افزود: در قدم اول خواستار همکاری بیشتر در حوزه رسانه و دفاع مقدس و به خصوص راه‌اندازی برنامه‌ای رادیویی در این زمینه هستیم و آمادگی خود را بابت پوشش اخبار هفتگی حوزه دفاع مقدس اعلام می‌کنیم تا بتوانیم اخبار گوناگون این حوزه را به اطلاع مخاطبان در پایتخت دفاع مقدس برسانیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها