به روز شده در: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۹
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد خبر داد؛
«امیرعباس آسمند» از رونمایی ۲ عنوان کتاب تاریخ شفاهی دفاع مقدس در یاسوج خبر داد و گفت: این کتاب‌ها که با حمایت اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد به چاپ رسیده‌‌اند، طی آیینی در روزهای آینده رونمایی می‌شوند.
کد خبر: ۳۸۴۱۶۸
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹ - 14February 2020

«امیرعباس آسمند» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در یاسوج، از رونمایی ۲ عنوان کتاب تاریخ شفاهی دفاع مقدس خبر داد و اظهار داشت: این کتاب‌ها از تولیدات امسال این اداره‌کل هستند که به زندگی دو رزمنده دوران دفاع مقدس استان می‌پردازند.

وی افزود: کتاب تاریخ شفاهی «ماسه‌ها و حماسه‌ها» روایت‌گر خاطرات سرهنگ «محمد ارشادی» از رزمندگان دوران دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد است که توسط «ابوالحسن ناصرپور» گردآوری شده است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد گفت: «از قصردشت تا قصرشیرین» کتاب دیگری است که در آن، خاطرات سرهنگ پاسدار «عزیزقلی نیک‌پور» توسط «سید علی حسینی» از نویسندگان جوان استان گردآوری و تدوین شده است.

آسمند عنوان کرد: این کتاب‌ها که با حمایت اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد به چاپ رسیده‌‌اند، طی آیینی در روزهای آینده رونمایی می‌شوند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها