به روز شده در: ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۶
مدير مشاركت زنان در دفاع مقدس كرمانشاه خبر داد؛
«آذر آزادی» از رونمایی 2 کتاب زندگینامه شهدا و 8 کتاب صوتی در بخش زنان در دفاع مقدس کرمانشاه در هفتمین جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت استان خبر داد.
کد خبر: ۳۸۴۲۳۷
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱ - 15February 2020

رونمايي از 2 كتاب زندگي نامه شهدا و 8 كتاب صوتي در بخش زنان در كرمانشاه

«آذر آزادی» مدیر نشر آثار ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در کرمانشاه، از رونمایی 2 عنوان کتاب دفاع مقدس و 8 کتاب صوتی در هفتمین جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت استان کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: این کتاب‌ها از تولیدات امسال این اداره‌کل هستند که به زندگینامه دو شهید دوران دفاع مقدس استان می‌پردازند.

وی افزود: کتاب «از حصار خاک تا معراج نور» روایت زندگی شهید والامقام  «محمدحسین حیدری»  که توسط «پروانه نوری» گردآوری شده است.

آزادی گفت: «شنی‌هایت بروی شانه‌های سیف السعد» کتاب دیگری است که زندگینامه شهید والامقام «یدالله عسگری» توسط «ناهید قادری» از نویسندگان جوان استان گردآوری و تدوین شده است.

مدیر نشر آثار ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس کرمانشاه عنوان کرد: این کتاب‌ها که با حمایت اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کرمانشاه به چاپ رسیده‌اند و نیز از تعداد 8 کتاب صوتی در بخش زنان نیز در این مراسم رونمایی خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها