به روز شده در: ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۱
ما قوی هستیم/ محسن جهانی مطرح کرد؛
معاون فرهنگ‌سازی سازمان بسیج دانشجویی گفت: اعزام دانشجویان به اردو‌های راهیان‌نور به مناطق جنگی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور قطعا به دلیل گرم شدن هوا امکان‌پذیر نیست.
کد خبر: ۳۸۶۳۴۴
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱ - 02March 2020

به گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، محسن جهانی با اشاره به لغو اعزام کاروان‌های اردو‌های راهیان نور در اسفند اظهار داشت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که مسئولیت ستاد ملی مدیریت و مبارزه با ویروس کرونا را عهده دارد، اردو‌های راهیان‌نور را به دلیل جلوگیری از انتشار این ویروس لغو کرد.

وی ادامه داد: اردو‌های راهیان‌نور در هر زمانی که ویروس کرونا کنترل و کشور از وضعیت بحرانی خارج شود، برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگ‌سازی سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به گرم شدن هوا در هفته‌های آینده بیان کرد: اعزام دانشجویان به اردو‌های راهیان‌نور به مناطق جنگی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور قطعا به دلیل گرم شدن هوا امکان پذیر نیست و مناطق جنگی جنوب غرب کشور در اولویت اعزام دانشجویان قرار دارد.

محسن جهانی با بیان اینکه طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده بنا بود راهیان نور امسال با هدف زنده نگه داشتن مکتب شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار شود، گفت: قرار بود دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور از ۳۲ استان با نظارت و هماهنگی سازمان بسیج دانشجویی از سوم تا ۲۷ اسفند راهی جنوب کشور شوند.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار