به روز شده در: ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۶
تاریخ نگار گلستانی:
«غلامرضا خارکوهی» گفت: سردار شعبانی شخصیتی با اخلاق، مهربان، متواضع و مردمدار بود و با تدریس در دانشگاه امام حسین (ع) شاگردان زیادی را تربیت کرد که می‌توانند راه او را ادامه دهند.
کد خبر: ۳۸۸۰۶۷
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲ - 15March 2020

سردار «ناصر شعبانی» با تدریس در دانشگاه امام حسین(ع) شاگردان زیادی را تربیت کرد که می توانند راه او را ادامه دهندبه گزارش دفاع‌پرس از گرگان، «غلامرضا خارکوهی» تاریخ نگار استان گلستان در یادداشتی در خصوص سردار شعبانی این یادگار هشت سال دفاع مقدس نوشت:

من سالهاست که او را می شناختم. او از فرماندهان دفاع مقدس استان سمنان بود که تلاش زیادی در طول ۸ سال دفاع مقدس به عمل آورد.

او در سرکوب ضد انقلاب نیز زحمت زیادی کشید، بطوری که در سال ۵۸ که شهرستان گنبد کاووس مورد تهاجم نظامی کمونیستها قرار گفته بود، سردار شعبانی به همراه جمعی از جوانان انقلابی شاهرود به گنبد آمدند و به مقابله با ضد انقلاب و دفاع از مردم فارس و ترکمن پرداختند.

سردار شعبانی شخصیتی با اخلاق، مهربان، متواضع و مردمدار بود و با تدریس در دانشگاه امام حسین (ع) شاگردان زیادی را تربیت کرد که می توانند راه او را ادامه دهند.

او بعد از پایان دفاع مقدس همواره در خدمت مردم بود و در کنار تدریس و انتقال تجربیات ارزنده اش، به پژوهش و تدوین تاریخ جمهوری اسلامی پرداخت. از جمله "کتاب مقاومت مردمی در حماسه آمل" توسط ایشان نگاشته شده که قریب به ۹۰۰ صفحه است و بصورت گالینگور توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شده است.

سردار ناصر شعبانی پس از چند روز بستری، روز جمعه ۲۳ اسفند ۹۸ جان به جان آفرین تقدیم نمود و به یاران شهیدش پیوست.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها