به روز شده در: ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۴
مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:
حجت‌الاسلام «حسن شعبانی» گفت: در قضایای شیوع کرونا باید به بحث معنویت توجه دوچندانی شود چرا که همواره هیأت‌ها به نوعی پمپاژ معنویت در جامعه را بر عهده دارند.
کد خبر: ۳۸۹۰۹۸
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴ - 24March 2020

به گزارش دفاع‌پرس از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام والمسلمین «حسن شعبانی» مدیر‌کل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: از تمام هیأت مذهبی قدردان هستم که به صورت خودجوش، به هر نحوی در راه مقابله با شیوع کرونا قدم نهاده‌اند.

وی ادامه داد: طبیعتاً زمانی که صحبت از هیأت مذهبی می‌شود، این نیست که تنها در بحث عزاداری ورود داشته باشند بلکه هیئات حسینی در همه مواقع در روزهای سخت به داد مردم رسیده‌اند و مشکلات آنها را رفع کرده‌اند.

شعبانی بیان کرد: ترکیب بین معنویت و مردم در خدمات اجتماعی است که هیأت را زنده نگه داشته است.

مدیر‌کل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی خاطرنشان شد: در قضایای شیوع کرونا باید به بحث معنویت توجه دوچندانی شود چرا که همواره هیأت‌ها به نوعی پمپاژ معنویت در جامعه را بر عهده دارند.

وی گفت: معتقدم در این قضیه تدبیری که در شب شهادت امام موسی کاظم (ع) انجام گرفت حرکت خوبی بود و در روحیه معنوی مردم اثر بخش بود.

شعبانی افزود: تمام افراد با اخلاص کامل در این راه قدم گذاشته‌اند و الان بیماری وجود دارد که کل جهان با آن درگیر است، و بدون شک جامعه ما با توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار و رعایت اصول بهداشتی به این بیماری پیروز خواهیم شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار