به روز شده در: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۵
آیت‌الله علما:
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به خدمات سپاه در مقابله با کرونا گفت: هوشیاری سپاه در رفع مشکلات مردم قابل تحسین است.
کد خبر: ۳۸۹۳۰۱
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴ - 26March 2020

هوشیاری سپاه در رفع مشکلات مردم قابل تحسین استبه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، آیت الله مصطفی علما در دیدار با سردار بهمن ریحانی، فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) اظهار داشت: سپاه از اولین روزهای شکل‌گیری خود، به صورت خودجوش و خودکار و با تجربه و همه‌جانبه در خدمت نظام اسلامی و مردم بوده است.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به هوشیاری و به روز بودن خدمات و برنامه‌های سپاه افزود: یکی از نعمت‌های بزرگ، هوشیاری و به روز بودن سپاه است که به صورت مردمی در رفع مشکلات حاضر شده و این هوشیاری قابل تحسین است.

قبل از سخنان امام جمعه کرمانشاه فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه طی سخنانی گزارشی از برنامه جاری سپاه را پیرامون مهار ویروس کرونا ارائه کرد.

سردار بهمن ریحانی گفت: با توجه به تجربیات سپاه در قبال جنگ نوین، تفاهم نامه‌ای با وزارت دفاع منعقد شد که طی آن آمادگی سپاه استان را برای موضوع غربالگری اعلام کردیم.

وی افزود: تعداد ۱۶ هزار و ۱۹۸ تن از بسیجیان که توانایی امور بهداشتی دارند برای این موضوع انتخاب شدند تا در صورت لزوم بتوانیم در این خصوص خدمات بهداشتی لازم را ارائه کنیم.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه تاکید کرد: تعداد ۳ هزار بسته حمایتی و معیشتی به ارزش تقریبی ۱۰ میلیارد ریال، بین افراد بی بضاعت جامعه توزیع کرده‌ایم که در روزهای آینده تعداد ۱۰ هزار بسته دیگر نیز به این موضوع اختصاص خواهد یافت.

ریحانی از کنترل ورود و خروجی شهرستان‌های استان توسط سپاه خبر داد و تصریح کرد: در این خصوص با مسئولین بهداشتی هماهنگی لازم صورت گرفته است.

انتهای پیام/ 900

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها