به روز شده در: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
سردار غلامرضا سلیمانی با اشاره به اینکه تا امروز بیش از ۴۰ میلیون ماسک توسط بسیج و با نظارت سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت تولید شده است، گفت: سیستم درمانی کشور یک تجربه گران‌سنگ در مبارزه با جنگ‌های بیولوژیک بدست آورد.
کد خبر: ۳۸۹۴۹۴
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹ - 28March 2020

تولید یش از ۴۰ میلیون ماسک توسط بسیج/ سیستم درمانی تجربه ارزشمندی در مبارزه با جنگ بیولوژیک بدست آوردبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین امروز در مراسم رونمایی از دستگاه سیار تست کرونا، ضمن تشکر از نیرو‌های درمانی در مبارزه با کرونا اظهار داشت: امروز نبرد اصلی ملت ایران مبارزه با ویروس کرونا است؛ خوشبختانه نظام جمهوری اسلامی، وزارت بهداشت و کادر درمانی نشان دادند در معرفی ظرفیت‌های جدید و مبارزه با یک اپیدمی بیولوژیک بسیار توانمند هستند.

وی با اشاره به اینکه امروز نظام جمهوری اسلامی در بین ملت‌های دنیا این افتخار را دارد که توانست این ویروس را مدیریت کند، تاکید کرد: همانطور که وزیر بهداشت در سخنان خود اعلام کرد این ویروس مهار شده و البته انشاالله به‌زودی شاهد مهار کامل آن خواهیم بود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه شکوه حضور مردم در کنار هم برای مبارزه با ویروس کرونا ادامه دارد، گفت: در سراسر کشور مردم عزیز ما به میدان آمدند و شجره طیبه بسیج هم در قالب طرح مبارزه با ویروس کرونا یک تفاهم‌نامه در اوایل اسفند با وزارت بهداشت امضا کرد که در قالب همین طرح بسیج ملی بود؛ بسیج با تجربه واکسیناسیون فلج اطفال در دهه ۷۰ و طرح سنجش فشار خون در سال گذشته مجدداً در کنار وزارت بهداشت حضور یافت.

سردار سلیمانی افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست یک برگ زرین دیگری را در مبارزه با کرونا رقم بزند، همانطور که سخنگوی وزارت بهداشت اعلام می‌کند بیش از ۵۰ میلیون نفر در کشور غربالگری شده‌اند.

وی با اشاره به تجهیز دستگاه PCR سیار در بسیج، تصریح کرد: این دستگاه در خدمت وزارت بهداشت قرار خواهد گرفت؛ در واقع سیستم درمانی یک تجربه گران‌سنگ در مبارزه با جنگ‌های بیولوژیک بدست آورد، بالاخره ما از یک مساله هم نباید غفلت کنیم که دستگاه‌ها و مافیایی در دنیا هستند که منافعشان در ایجاد جنگ‌های بیولوژیک است؛ ویروس کرونا هم فارغ از اینکه چه منشایی دارد، می‌تواند یک الگو برای نظام سلطه باشد تا از این ظرفیت برای اهداف پلید خود در بخشی از دنیا استفاده کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: امیدواریم با همکاری مردم که بسیار هم همکاری خوبی داشتند، شاهد مهار کامل این بیماری باشیم، تا امروز بیش از ۴۰ میلیون ماسک توسط بسیج و با نظارت سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت ساخته شده است؛ در ساخت مواد ضد عفونی‌کننده و اقلام مورد نیاز مردم هم فعالیت داشته‌ایم.

سردار سلیمانی در پایان خاطرنشان کرد: باید تلاش و مجاهدت کنیم و ان‌شاء‌الله شاهد پخش خبر ریشه‌کنی این ویروس باشیم و همانطور که رهبر انقلاب فرمودند می‌توان این بلا را به نعمت تبدیل کرد.

انتهای پیام/ ۴۲۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها