به روز شده در: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵
استاندار مازندران:
احمد حسین زادگان گفت: با طرح‌ها و برنامه‌های جدیدی که از سوی ستاد ملی ابلاغ خواهد شد و تداوم همراهی مردم، بر «کرونا» غلبه خواهیم کرد. ‎
کد خبر: ۳۹۰۱۱۴
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵ - 03April 2020

قطع زنجیره انتقال ویروس «کرونا» با همراهی مردم امکانپذیر استبه گزارش دفاع‌پرس از ساری، «احمد حسین‌زادگان» استاندار مازندران در بازدید میدانی از اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی از نقاط مختلف استان در شهرستان بابل با اشاره به اینکه وضعیت و شرایط همه شهرستان‌ها را بصورت ویدئوکنفرانس مستمرا رصد می‌کنیم، اظهار داشت: به‌منظور بازدید از بخش‌های مختلف در بابل، مرکز مراقبت‌های ویژه تنفسی و خداقوت به دست اندرکاران این امر خطیر به این شهرستان آمدیم.

وی این مجموعه را شبه بیمارستان همراه با رادیولوژی، آزمایشگاه، کادر درمانی، تخت‌های استاندارد و نیروی انسانی کافی دانست و متذکر شد: در روزهایی که در پیک شیوع کرونا و نگران آینده بودیم، برای تجهیز این مجموعه‌ها در شرق، مرکز و غرب استان مکاتبات لازم را انجام دادیم و امروز با کمک دستگاه‌های مختلف از جمله سپاه بویژه نیروی زمینی سپاه و کمک استان‌های دیگر این مجموعه تجهیز شده است.

استاندار مازندران ادامه داد: در سیلی که 21 استان درگیر شدند، مردم ما نیز در کنار بقیه استان‌ها بودند و همه به کمک هم رفتند و این در واقع از ویژگی‌های نظام مردم‌سالاری دینی در تفاوت با دیگر نظام هاست.

حسین‌زادگان همچنین از بخش تولید ماسک، گان و اقلام کادر درمانی در این مجموعه بازدید کرد و افزود: علیرغم کمک‌های روزانه دولت در این بخش، بدلیل حجم نیازها و غافلگیری که در تهیه آن پیش آمد، مردم ما و نیروهای جهادی در جای جای استان پای کارآمدند.

وی از ستاد مردمی شکل گرفته و خیرین در این شهرستان و در نقاط مختلف استان قدردانی کرد و گفت: از رسانه‌ها که بطور ویژه پای کار بودند و در ایام تعطیلات مطبوعات با بهره گیری از فضای مجازی، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم را انجام دادند، قدردانی می‌کنم.

حسین زادگان با تشکر از بازاریان اظهار داشت: اگر همکاری این عزیزان نبود همچنان در پیک شیوع این ویروس قرار داشتیم.

استاندار مازندران ابراز امیدواری کرد که با ابلاغ طرح‌ها و برنامه‌های جدید ستاد ملی مقابله با کرونا و همراهی مردم هرچه زودتر بر این بیماری غلبه کنیم و گفت: این ویروس براحتی از کشور خارج نمی‌شود؛ مگر آنکه با همکاری مردم و شناسایی این ویروس، زنجیره انتقال آن قطع شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها