به روز شده در: ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
فرمانده گروه توپخانه ۶۴ الحدید اهواز:
سرهنگ حمیدرضا بهمئی با بیان اینکه خدمت به مردم عبادت است، گفت: تا ریشه کن کردن کرونا در کنار مردم خواهیم بود. هر کجا که ملت شریف ایران اسلامی مورد تهدید قرار بگیرد فرزندان شان در سپاه به مقابله می‌پردازند، در بلایای طبیعی و کرونا نیز شاهد چنین مقابله‌ای هستیم.
کد خبر: ۳۹۰۳۳۱
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۸ - 04April 2020

خدمت به مردم عبادت است / تا ریشه کن کردن کرونا در کنار مردم خواهیم بود

به گزارش دفاع‌پرس‌ از اهواز، رزمایش دفاع بیولوژیکی شهدای مدافع سلامت امروز در هفت نقطه از کلانشهر اهواز به همت گروه توپخانه ۶۴ الحدید نیروی زمینی سپاه برگزار شد.

سرهنگ «حمیدرضا بهمئی» فرمانده گروه توپخانه ۶۴ الحدید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رزمایش دفاع بیولوژیکی شهدای مدافع سلامت به دستور سردار سرتیپ «احمد خادم سیدالشهداء» فرمانده نیروی زمینی سپاه و قرارگاه کربلا از سوی گروه توپخانه ۶۴ الحدید در هفت منطقه کلانشهر اهواز برگزار شد.

 وی افزود: هدف از برگزاری این رزمایش، مبارزه با کرونا ویروس و رفع آلودگی از معابر، مسیر‌ها و خیابان‌ها و مکان‌های عمومی شهر است.

فرمانده گروه توپخانه ۶۴ الحدید بیان داشت: سه تیم جنگ نوین و دو تیم بهداشت و سلامت به ضدعفونی و گندزدایی مناطق کوی رمضان، کوی صادقیه، حصیرآباد، آسیا باد، کوی شهید طالقانی مهدیس و کیانپارس پرداختند، ضمن اینکه گروه توپخانه الحدید همچنین به برخی شهرستان‌ها اعزام می‌شود تا خیابان ها، معابر و اماکن عمومی را که از قبل شناسایی شدند، ضدعفونی و گندزدایی کند.
                            
وی با بیان اینکه خدمت به مردم عبادت است، افزود: تا ریشه کن کردن کرونا در کنار مردم خواهیم بود. هر کجا که ملت شریف ایران اسلامی مورد تهدید قرار بگیرد فرزندان شان در سپاه به مقابله می‌پردازند، در بلایای طبیعی و کرونا نیز شاهد چنین مقابله‌ای هستیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار