به روز شده در: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۵
ترکی:
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با دفاع از طرح فاصله‌گذاری هوشمند گفت که با اجرای این طرح هم برای اقتصاد کشور مشکلی به وجود نمی‌آید و هم مشکلات بهداشتی ایجاد نخواهد شد.
کد خبر: ۳۹۰۵۴۴
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۱ - 06April 2020

با طرح فاصله‌گذاری هوشمند به اقتصاد کشور لطمه وارد نمی‌شودبه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، اکبر ترکی با بیان این‌که «تعطیلی کشور برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا همچون شمشیر دولبه است»، اظهار داشت: باید همه جوانب را بررسی کرد. در آینده ممکن است مشکلات اقتصادی ناشی از تعطیلی ایجاد شود به همین دلیل باید موضوع را مدیریت شده پیش برد.

وی با بیان این‌که «تصمیم اخیر دولت در فاصله‌گذاری هوشمند اقدام خوبی است»، ادامه داد: باید در عین رعایت مسائل بهداشتی آرام آرام کارها به روال عادی برگردد باید شرایط را به گونه‌ای پیش برد تا بتوان کشور را اداره کرد. با افراط و تفریط تنها برای جامعه مشکل به وجود می‌آید.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی توضیح داد: درست نیست که از ورود افراد به شهرهای دیگر جلوگیری شود در مواردی دیده شده که اجازه تردد ماشین به شهر دیگر نمی‌دهند ولی همان فرد خودش می‌تواند وارد شهر دیگر شده حال این‌که ماشین کرونا را منتقل نمی‌کند بلکه این افراد هستند که منتقل کننده ویروس می‌باشند.

ترکی با اشاره به غربالگری تعداد زیادی از مردم، گفت: اکنون مردم به آگاهی لازم برای جلوگیری از ابتلا به کرونا رسیده‌اند با فاصله‌گذاری هوشمند هم به اقتصاد کشور لطمه وارد نمی‌شود و هم می‌توان کرونا را کنترل کرد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/ 900

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار