به روز شده در: ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
جانشین فرمانده سپاه الغدیر یزد:
سرهنگ حسین زارع‌کمالی با اشاره به اهمیت کشفیات و دستاوردهای سپاه استان در بحث مقابله با شیوع کرونا گفت: ۵ هزار محلول ضدعفونی از سوی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران به استان یزد اهدا شد.
کد خبر: ۳۹۰۹۸۸
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴ - 08April 2020

به گزارش دفاع‌پرس از یزد، سرهنگ حسین زارع‌کمالی جانشین فرمانده سپاه الغدیر یزد در حاشیه مراسم ارسال 5  هزار محلول ضدعفونی از سوی اطلاعات سپاه ‌به استان یزد با اشاره به اهمیت خدمات سپاه برای مقابله با شیوع کرونا، اظهار داشت: سپاه الغدیر از ابتدای همه‌گیر شدن ویروس کرونا در استان یزد ارائه خدمات متعدد گندزدایی، توزیع بسته‌های معیشتی و همراهی نیروی انتظامی در کاهش ترددهای درون شهری را در دستور کار خود قرار داده است.

وی برگزاری رزمایش پدافند میکروبی در تمام شهرستان‌های استان یزد را از جمله اقدامات انجام شده و در دستور کار سپاه دانست و افزود: برابر دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی و ابلاغ فرمانده کل سپاه، سپاه الغدیر یزد تا پایان رفع آلودگی کامل در کنار مردم است.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: ضدعفونی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی بوسیله پهپاد و برپایی چهار نقاهتگاه ویژه بهبود یافتگان کرونایی در شهرستان‌های مختلف استان، از دیگر اقدامات سپاه الغدیر است.

زارع‌کمالی تصریح کرد: به دنبال هماهنگی و پیگیری‌های انجام شده 5 هزار محلول ضدعفونی دست از سوی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به استان یزد تحویل و سپاه الغدیر نیز این مهم را به منظور توزیع بین بیمارستان‌های استان به دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی تحویل داد.

وی در پایان ارزش این محموله اهدای سازمان اطلاعات سپاه پاسداران را 2 میلیارد و 500 میلیون ریال عنوان و خاطرنشان کرد: کارگروه رصد و پایش استان یزد نیز تاکنون موفق به کشف و ضبط بیش از 50 هزار انواع ماسک، 25 هزار لیتر الکل، 170 هزار انواع دستکش و 10 تن مواد شوینده غیراستاندارد شد که بعد از صورتجلسه کشف تمام آنها به دستگاه‌های مربوطه تحویل شدند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها