به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۹
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان:
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: قدرت امروز نظام جمهوری اسلامی ایران به واسطه حماسه و شیر مردی های 8 سال دفاع مقدس است.
کد خبر: ۳۹۱۲
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۴ - 29September 2013

قدرت امروز ایران به واسطه شیر مردی های 8 سال دفاع مقدس است

به گزارش معاونت روابط عمومی و تبلیغات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان، ، سردار علی استاد حسینی در آیین رژه نیروهای مسلح استان سمنان که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد افزود: بواسطه حماسه های 8 سال دفاع مقدس است که امروز،با وجود اینکه دشمن بارها می گوید که همه گزینه ها روی میز است اما هیچگاه جرأت حمله به کشورمان را ندارد.

وی اظهار کرد: امروز نظام مقدس ما در همه عرصه های دریایی، هوایی و زمینی در اوج قدرت است و اگر در دشمن در هر عرصه ای خطا کند به دست نیروهای پرتوان ایران،طومارش در عرض 24 ساعت درهم پیچیده می شود.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج|) استان با اشاره به قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه های فضایی نیز افزود: در فضا و هوا نیز نیروهای پرتوان ارتش و سپاه،تمام اهداف دشمن را زیر برد خود دارد.

سردار استاد حسینی با بیان اینکه اگر چه آن روز شیر مردانی با دست خالی به میدان رفتند اما امروزه به واسطه رشادتها و دلیر مردی های آنان دشمن مأیوس تر از گذشته است و نظام مقتدر ما به رهبری مقام عظمای ولایت با اقتدار ایستاده است.

وی خاطر نشان کرد: دشمنان بدانند فرزندان غیور انقلاب آماده تر از همه وقت دیگر برای دفاع از انقلاب خود آماده هستند.

فرمانده سپاه قائم(عج) استان ادامه داد: امروز آمده ایم تا حماسه اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی را نشان دهیم و به دشمن بفهمانیم ما ملت عاشورا هستیم و یاد گرفته ایم که نه زیر بار ظلم برویم و نه به کسی ظلم کنیم.

گفتنی است: در پایان این آیین یگان های نمونه گردان های مختلفی از سپاه،بسیج ارتش و نیروی انتظامی در پیش چشم مردم سمنان،نماینده ولی فیه در استان،استاندار و فرماندهان ارشد ارتش،سپاه و نیروی انتظامی رژه رفتند.
 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار