به روز شده در: ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۲
از سوی شرکت چاپ و انتشارات اوقاف صورت می‌گیرد؛
شرکت چاپ و انتشارات به مناسبت ماه مبارک مضان و در سال جهش تولید، با انتشار حدود ۵۰ هزار نسخه قرآن کریم و مفاتیح الجنان در راستای ترویج فرهنگ قرآنی و مذهبی کشور گام برمی‌دارد.
کد خبر: ۳۹۲۵۶۴
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴ - 19April 2020

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، شرکت چاپ و انتشارات به مناسبت ماه مبارک مضان و در سال جهش تولید، با انتشار حدود ۵۰ هزار نسخه قرآن کریم و مفاتیح الجنان در راستای ترویج فرهنگ قرآنی و مذهبی کشور گام برمی‌دارد.

انتشار این مجموعه که با هماهنگی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه صورت می‌گیرد، شامل ۱۰ هزار نسخه قرآن با ترجمه شیخ حسین انصاریان و در قطع وزیری می‌شود.

انتشار ۵۰ هزار نسخه قرآن کریم و مفاتیح به مناسبت ماه مبارک رمضان

از دیگر بخش‌های این مجموعه ۱۰ هزار نسخه قرآن بدون ترجمه و به خط استاد حسن زاده در قطع رقعی و ۱۰ هزارنسخه دیگر با ترجمه استاد عبادی در قطع وزیری است.

علاوه بر انتشار ۵ هزار نسخه قرآن با ترجمه استاد یثربی، ۱۰ هزار نسخه مفاتیح الجنان نیز در ماه مبارک رمضان برای استفاده روزه‌داران از سوی این مرکز منتشر می‌شود.

شرکت چاپ و انتشارات وابسته به سازمان اوقاف و امور خیریه، در راستای تامین نیازهای معنوی مومنان در ماه مبارک رمضان و در ایامی که مردم روزه‌دار به دلیل ویروس کوید ۱۹ بیشتر زمان خود را در خانه می‌گذارنند، در نظر دارد تا محصولات قرآنی و ادعیه خود را با ویرایش تازه به این عزیزان عرضه کند.

منبع: مهر

انتهای پیام/ 900

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها