به روز شده در: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۹
مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا:
حجت الاسلام «غلامحسن تسخیری» گفت: موضوع قدس اولین مطالبه جهان اسلام است که نباید هرگز از میان ملت‌های اسلامی به فراموشی سپرده شود.
کد خبر: ۳۹۷۹۷۷
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۸ - 22May 2020

به گزارش دفاع‌پرس از ساری به نقل از روابط «قدس» اولین مطالبه جهان اسلام است و نباید فراموش شودعمومی سپاه کربلای مازندران، حجت‌الاسلام «غلامحسن تسخیری» مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران امروز در جمع خبرنگاران ضمن گرامی‎‌داشت روز جهانی قدس که همزمان شده با فتح خرمشهر، با اشاره به بیانات مهم امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره قدس اظهار داشت: بیانات روشنگرایانه امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت روز قدس، مطالبات جدی‌ای از جامعه، ملت‌ها و دولت‌های اسلامی بود.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا با بیان مطالبه جدی رهبر معظم انقلاب اسلامی از ملت‌های اسلامی در این شرایط حساس افزود: موضوع قدس اولین مطالبه جهان اسلام است که نباید هرگز از میان ملت های اسلامی به فراموشی سپرده شود.

حجت الاسلام تسخیری در همین رابطه توضیح داد: اگرچه دشمنان اسلام به بهانه‌های مختلف و به شیوه‌های گوناگون از جمله درگیری بین جامعه و ملت‌های اسلامی برای فرصت دادن به رژیم صهیونیستی استفاده می‌کنند، اما رهبر معظم انقلاب اسلامی در این بخش از بیانات خود به ملت ها و امت اسلامی هشدار دادند که همچنان قدس موضوع اول جهان اسلام است.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا در ادامه با یادآوری این مطلب که امروز نیروهای مظلوم فلسطینی و جهاد مقاومت اسلامی در خط مقدم دفاع و مبارزه با جبهه کفر یعنی یعنی رژیم غاصب و آمریکای جنایتکار هستند، تاکید کرد: همه امت اسلامی باید برای از بین بردن این غده سرطانی در جامعه اسلامی بویژه در منطقه متحد شوند.

حجت الاسلام تسخیری در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از سکوت سازمان و دولت‌های به اصطلاح حامی حقوق بشر گفت: یک غده سرطانی، یک رژیم وابسته به دولتهای مستکبر جهان این همه ظلم، فساد، جنایت و خون ریزی می‌کند و کودکان مظلوم را در فلسطین و یمن به قتل می‌رساند اما مدعیان حقوق بشر هیچ گونه عکس العملی از خود نشان نمی‌دهند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا به بیداری و هوشیاری ملتها تاکید کرد و افزود: قطعا اگر ملتها آماده دفاع، مبارزه، مقاومت و ایستادگی در برابر خونخواران عالم شوند آن کسی که حکومت جهانی را بدست می گیرد، اسلام است.

به گفته حجت الاسلام تسخیری حق اسلام است که برجهان حکومت کند نه انسان‌های فاسق و فاسدی که برای منافع خود و بدست آوردن ثروت‌های دنیا تلاش می‌کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا حکومت اسلام را حکومتی دانست که انسان را به سوی حقیقت رهنمون می‌کند.

حجت الاسلام تسخیری با ابراز امیدواری از اینکه ملت‌ها و دولت‌های اسلامی بیدار شوند و یک امت واحده برای رسیدن به حکومت جهانی اسلام تشکیل شود، خاطرنشان کرد: ان شاء الله خداوند تبارک و تعالی توفیق آن را عنایت کند که به امامت امام زمان (عج) در قدس نماز بخوانیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار