به روز شده در: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۲
پیام استاندار یزد به مناسبت آزادسازی خرمشهر؛
«محمدعلی طالبی» در پیامی به مناسبت  سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر آورده است: «فتح خرمشهر نقطه تلاقی امید و آرزوی یک ملت بزرگ است.»
کد خبر: ۳۹۸۰۷۳
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸ - 23May 2020

به گزارش دفاع‌پرس از یزد، «محمدعلی طالبی» استاندار یزد در پیامی به مناسبت  سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر آورده است:

«هر ملت، هر تمدن و هر فرهنگ چیزهایی دارد که هویت آن را شکل می‌دهد. چیزهایی مشترک میان همه باشندگان آن ملت، آن تمدن و آن فرهنگ. چیزهایی که وقتی نامشان و یادشان به میان می‌آید همه ذهن‌ها را هم‌جهت کرده و کمک می‌کند تا خیالی مشترک ساخته شود.

سوم خرداد فقط یادآور یک پیروزی درخشان در تاریخ دفاع این سرزمین نیست، حماسه‌ای سترگ و افتخاری جاودان نیست، اوج گرفتن ایمان و امید یک ملت نیست، برخاستن ققنوس‌وار آرمان‌های یک انقلاب از میان آتش کینه و خشم دشمنان نیست...همه این‌ها هست و چیزی بیش از این.

فتح خرمشهر نقطه تلاقی امید و آرزوی یک ملت بزرگ، رنگارنگ و گونه‌گون است، خیال شیرین مردمان این سرزمین با هر گرایش و سلیقه است، نمادی است بر آنکه ما با هر فکر و رفتار، اعضای یک پیکره واحد هستیم با آرزوهای شبیه به هم، شادی‌های مشترک و دردها و غم‌های یکسان.

سوم خرداد بیش از هر چیز ایرانی بودن، هم‌خانواده بودن و سرنوشت مشترکمان را یادآوری می‌کند.

با تبریک سالروز آزادی خرمشهر، آرزو می‌کنم همه گروه‌ها و سلایق این جامعه، همدل‌تر از هر زمان دیگر، شریک غم و شادی یکدیگر بوده و دست در دست هم، سرنوشت‌ مشترک خود را به بهترین شکل رقم زنند.»

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها