به روز شده در: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: در راستای اجرای رزمایش کمک‌های مومنانه و مواسات در استان کردستان تاکنون 38 هزار خانوار در این استان بسته معیشتی دریافت کرده‌اند.
کد خبر: ۳۹۸۶۶۰
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۴ - 27May 2020

به گزارش خبرنگار دفاع‎پرس از کردستان، سردار سیدصادق حسینی عصر امروز در مراسم آغاز سومین مرحله رزمایش کمک مومنانه و مواسات که در راستای لبیک به کلام مقام معظم رهبری انجام شد، اظهار کرد: در راستای اجرای کمک مومنانه در استان مردستان مردم در کنار مسوولان حضور داشتند تا با کمک به نیازمندان بخشی از آلام نیازمندان کاسته شود.

وی با اشاره به اینکه اقدامات ارزرشمندی در حوزه‌های بهداشت و درمان توسط دانشگاه علوم پزشکی در راستای مبارزه با کرونا انجام گرفته است، افزود:همچنین در بخش معیشتی کمک‌ها و اقداماتی در حال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: براساس اجرای طرح کمک‌های مومنانه و مواسات تاکنون بین 38 هزار خانوار کردستانی بسته معیشتی توزیع شده است.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس یادآور شد: تاکنون کمک‌هایی که برای تهیه بسته‌های معیشتی درنظر گرفته شده بالغ بر 8 میلیارد و 519 میلیون تومان بوده است.

سردار حسینی عنوان کرد: حکومت اسلامی، قدرت نرم جمهوری اسلامی و کمک مردمی در شرایطی که بخش‌هایی از جامعه نیاز داشتند به میدان آمدند و امروز شاهدیم که خوشبختانه نظام ایران اسلامی در این راستا سربلند بیرون آمده است.

وی با ابراز خرسندی از نظمی که در توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان وجود داشت، بیان کرد: خوشبختانه نه در کشور و نه در استان کردستان شاهد هیچ مشکلی نبوده‌ایم  و نه صف های طویلی برای دریافت بسته‌های معیشتی دیده شده و نه بیماری در گوشه‌ای از خیابان افتاده که منجر به نگرانی مردم شود.

وی بیان کرد: 128 هزار و 200 بسته معیشتی و بهداشتی قبل از شروع رزمایش مواسات در کردستان توزیع شد و آموزش‌های زیادی نیز برای مقابله با کرونا انجام شد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اضافه کرد:در کنار مردم خواهیم بود و سپاه هیچ گاه از مردم جدا نبوده و در تمامی سختی ها در کنار مردم بوده است چرا که اساس انقلاب اسلامی برپایه مردم است و از مردم قدردانیم.

در پایان این مرحله سوم از کادر علوم پزشکی تجلیل شد که در راستای کمک به مردم در ایان برهه کرونایی تلاش کردند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار