به روز شده در: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۷
با صدور بیانیه‌ای؛
نماینده ولی فقیه در خراسان‌ جنوبی با صدور بیانیه‌ای، تحریم فرمانده نیروی انتظامی و تعدادی از فرماندهان و مقامات ارشد پلیس از سوی آمریکای جنایتکار را محکوم کرد.
کد خبر: ۳۹۹۳۳۷
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳ - 01June 2020

بیانیه «آیت‌الله عبادی» در محکومیت تحریم فرماندهان انتظامی از سوی آمریکابه گزارش دفاع‌پرس از بیرجند، آیت‌الله «سید علیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان‌ جنوبی با صدور بیانیه‌ای، تحریم فرمانده نیروی انتظامی و تعدادی از فرماندهان و مقامات ارشد پلیس از سوی آمریکای جنایتکار را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است:

اقدام رژیم تروریستی و جنایتکار ایالات متحده آمریکا در تحریم فرمانده نیروی انتظامی و تعدادی از فرماندهان و مقامات ارشد پلیس که همواره نقش تأثیرگذاری در امنیت کشور و سنگری مستحکم در برابر توطئه‌ها و نقشه‌های شیطانی علیه انقلاب اسلامی می‌باشد و در قلب مردم جایگاه والایی دارد؛ باعث افتخار است که در لیست تحریم‌های رژیم تروریستی آمریکای جنایتکار قرار گیرد.

امروز جایگاه نیروی انتظامی مانند سپاه پاسداران که برخاسته از بطن انقلاب اسلامی است در حفظ ارزش‌های انقلاب بر کسی پوشیده نیست.

لذا اینجانب ضمن محکوم نمودن اقدام رژیم منحوس آمریکا در تحریم فرماندهان ناجا، از تلاش‌های مؤمنانه فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی در جای جای کشور که سبب ایجاد آرامش و پیشگیری از وقوع ناهنجاری‌های اجتماعی، فرهنگی و... در جامعه شده است، تشکر و قدردانی می‌نمایم و توفیق روز افزون سربازان مخلص ولایت را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار