به روز شده در: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۸
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان تاکید کرد؛
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گلستان، تدوین عملکرد نیروهای یگان‌های ژاندارمری استان گلستان را برای ماندگاری در تاریخ حماسه و ایثار در کشور بسیار ضروری دانست.
کد خبر: ۴۰۲۰۵۸
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷ - 20June 2020

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از گرگان، سرهنگ «محمدرضا کاظمی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گلستان با سرهنگ «فاضل دادگر» فرمانده انتظامی استان گلستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

ضرورت تدوین نقش ژاندارمری و نیروی انتظامی استان در دفاع مقدس

در این دیدار سرهنگ کاظمی به بیان دلاوری‌ها و رشادت‌هایی که کارکنان انتظامی استان در قالب یگان‌های ژاندارمری در مرزها و کمیته انقلاب اسلامی در شهرها از خود نشان دادند اشاره کرد و تدوین عملکرد این عزیزان را برای ماندگاری در تاریخ حماسه و ایثار در کشور بسیار ضروری دانست.

در ادامه سرهنگ دادگر با توجه به تقدیم ۳۰۳ شهید والامقام فرماندهی انتظامی استان و صدها جانباز و ایثارگر به ضرورت تبیین، تدوین، حفظ و اشاعه این دلاورمردی‌ها برای ثبت در تاریخ پرداخت.

در پایان مقرر شد که کارگروهی در ستاد فرماندهی انتظامی استان با معرفی نمایندگان ثابت از آن یگان به اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس و دبیرخانه ستاد استانی تدوین نقش استان در دفاع مقدس مشخص و موضوع تدوین نقش فرماندهی انتظامی استان در دفاع مقدس به طور جدی پیگیری و عملیاتی شود.

ضرورت تدوین نقش ژاندارمری و نیروی انتظامی استان در دفاع مقدس

ضرورت تدوین نقش ژاندارمری و نیروی انتظامی استان در دفاع مقدس

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها